ČESKÝ RÁJ DĚTEM 2010

0

V sobotu 24. dubna se uskuteční v pořadí již 7. ročník zahájení turistické sezony v Českém ráji v rámci hry „Za pověstmi Českého ráje“. Putování pro děti i dospělé spojené s plněním různých úkolů, pohádková trasa s postavičkami s pověstí a divadelními představeními žáků turnovských škol. Start je v Rovensku pod Troskami v parku u školy od 9.00 do 11.30 hodin, cíl v areálu Šťastné země v Radvánovicích. Akce se v posledních ročnících účastní až pět tisíc lidí, jedná se o jednu z nejoblíbenějších a současně nejnavštěvovanějších akcí v Českém ráji.

V cíli ve Šťastné zemi na příchozí čeká bohatý program plný soutěží, písniček a rukodělných dílen, her pro děti a atrakcí. Ve 14.00 hodin je očekáván příchod krále Granáta s družinou a předání vlády nad pohádkovou krajinou. Trasa pochodu a vstup do areálu Šťastné země je zdarma.

Pro účastníky akce budou vypraveny z Turnova pohádkové autobusy, které vás dovezou na start pochodu a odvezou po skončení programu ve Šťastné zemi zpět do Turnova (pohádková jízdenka 10 Kč – děti do tří let zdarma).

Odjezdy do Rovenska z autobusového nádraží v Turnově v 8.30, 9.15, 10.00, 10.45 hodin. Jeden autobus jede také přímo od hlavního nádraží v 9.45 hodin.

Odjezdy vlaků ČD: Turnov – Rovensko pod Troskami 9.33 hodin, Hrubá Skála – Turnov 14.10 hodin a 16.15 hodin.

 

Akci pořádá město Turnov, odbor cestovního ruchu ve spolupráci se Sdružením Český ráj a za finanční podpory Libereckého kraje. Bližší informace: Regionální turistické informační centrum Turnov, tel.: 481 366 255, www.cesky-raj.info

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.