Na jaře radní města rozhodli o rozšíření prací na opravě čelní fasády gymnázia. Novou fasádu dostanou ještě dvě boční stěny. Nová fasáda již na části budovy září, práce se nyní přesunuly nad hlavní vchod. Původní termín dokončení byl 24. srpna, po rozšíření je to nově až 30. září. Fasáda u hlavního vchodu bude ale dokončena do konce prázdnin. Celkové náklady jsou 4,2 mil. Kč.
Oprava fasády gymnázia skončí až na konci září
0
Sdílet
