Noví žáci v ZŠ 28. října

0

V září se opět vrátily děti do školních lavic, v některých třídách se ale děti viděly společně poprvé. Prvňáčci přišli nadšení a do školy se těší každý den. Je radost v těchto třídách učit.
Do šestých tříd přišlo mnoho žáků z okolních obcí. Těch se k nám hlásí velký počet, ani je všechny nemůžeme přijmout. Aby se dobře poznali a uměli vzájemně spolupracovat, jezdí každý rok na seznamovací pobyty. Třída 6. A byla u Máchova jezera, dopoledne děti sportovaly, jezdily parníkem, hrály integrační a jiné hry. Třída 6. B byla v polských Jakuszycích, kde se jezdilo na kolech a kolečkových lyžích. Třída 6. C prožila pobyt v Malé Skále. Tam si děti užily lanového centra, turistiky, přijela za nimi i školní psycholožka.
Nejenom v Polsku jsme si ověřili známou věc, že naše děti jsou vychované, umějí poslouchat, vzájemně si pomáhají. Patří za to dík rodičům i předešlým školám. Myslíme si, že nové šestky jsou dobře složené a budou opět jedním z výborných ročníků na naší škole.
Jaromír Frič, ředitel školy

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.