Noční klid

0

Dobou nočního klidu se rozumí doba od dvacáté druhé do šesté hodiny ranní. Kdo by chtěl v Turnově z důvodu pořádání kulturní, společenské či sportovní akce dobu nočního klidu prodloužit, musí požádat městské zastupitele, aby tak učinili zvláštní vyhláškou. Ta je schvalována zhruba dvakrát ročně, takže nyní máme k dispozici již konečný přehled akcí, které se mohou konat v Turnově i po 22. hodině:

* Doba nočního klidu se na celém území města vymezuje dobou od 3.00 do 6.00 hodin v noci z 31. prosince na 1. ledna každého roku z důvodu konání oslav konce roku.
* Doba nočního klidu se na celém území města vymezuje dobou od půlnoci do 6.00 hodin v noci z 30. dubna na 1. května každého roku z důvodu pálení čarodějnic.

* Doba nočního klidu se vymezuje dobou od 0.30 do 6.00 hodin:
– v prostoru letního kina ve dnech provozu letního kina v období od 17. června do 31. srpna, a to vždy v noci ze dne konání akce na den následující,
– v areálu Pivovaru Rohozec v noci z 8. na 9. července z důvodu konání koncertu kapely QUEENIE,
– v areálu SDH Turnov a přilehlého prostranství na Lukách v noci z 9. na 10. července z důvodu konání hudebního festivalu TURN-OFF ROCK FEST OPEN AIR 2022,
– v areálu kempu Dolánky v noci z 23. na 24. července z důvodu konání Hudebního festivalu Dolánky 2022,
– v areálu Pivovaru Rohozec v noci z 6. na 7. srpna z důvodu konání hudební přehlídky TURNOVSKÉ HUDEBNÍ DRAHOKAMY,
– v Dolánkách na volejbalovém hřišti v noci z 13. na 14. srpna z důvodu konání akce SUMMER PIRATES PARTY,
– v prostoru areálu Turnovského pivovaru na Lukách v noci z 27. na 28. srpna z důvodu konání akce – Slavnosti Turnovského piva,
– v areálu Maškovy zahrady v noci z 9. na 10. září a v noci z 10. na 11. září z důvodu konání akce Yellow Hockey Games.

* Doba nočního klidu se vymezuje od 5.00 do 6.00 hodin v prostoru letního kina v noci z 5. na 6. srpna a v noci z 6. na 7. srpna z důvodu konání akce Filmový víkend.

* Doba nočního klidu se vymezuje dobou od půlnoci do 6.00 hodin v prostoru louky přilehlé k areálu Turnovského pivovaru na Lukách v noci z 6. na 7. srpna z důvodu konání akce Jizera Groove Picnic.

* Doba nočního klidu se vymezuje dobou od 23.30 do 6.00 hodin v prostoru areálu Turnovského pivovaru na Lukách v noci z 26. na 27. srpna z důvodu koncertu skupiny ARAKAIN a dalších kapel.

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.