Kavárna KUS zve k posezení na zahrádce

0

Od středy 13. května bude otevřena zahrádka kavárny KUS na Střelnici. „Vzhledem k nejisté době, v níž momentálně žijeme, si netroufáme stanovovat žádnou konečnou otevírací dobu, nicméně pokud se nedočkáme nových vládních nařízení, budeme se na vás těšit vždy od středy do neděle od 14.00 do 20.00 hodin,“ uvádí Romana Holubová z Kulturního centra Turnov.
Přijďte si posedět na zahrádku v klidné části města bez ruchu a prachu silničního provozu. Připravena pro vás bude široká nabídka nápojů a drobného občerstvení. Na své si přijdou i děti, na které čeká lahodná zmrzlina, a pohrát si mohou na přilehlém paloučku.
„Jsme připraveni dostát všem vládním usnesením a naši zákazníci se proto nemusí obávat žádných nepříjemností. Stolky budou mít předepsané odstupy, desinfekce bude k dispozici zákazníkům u vstupu do kavárny, tak i na toaletách. Zahrádka bude samozřejmě s obsluhou. Prosíme naše milé hosty, aby do kavárny vstupovali s ochranou úst a nosu. Během konzumace nápojů a občerstvení však není nošení roušky vyžadováno. Zakoupené občerstvení je určeno ke konzumaci výhradně na zahrádce kavárny KUS, není možné je přenášet do kina Sféra či jiných prostor,“ dodala Holubová.

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.