Fotbalisté Přepeř v poháru rozhodili Písek

0

* FK Přepeře – FC Písek 6:0 (5:0). Branky 19. Hadaščok, 23. Kventsar, 25. Nesvadba, 28. Novák, 37. Bulíř, 88. Synek, rozhodčí Tryzna, ŽK 2:2, diváků 200. Sestava: Truksa – Tvaroha, Kventsar (54. Tobiaš), Nesvadba, Knejzlík – Pavlata, Jarosz (54. Janošík) – Martan (74. Krasnický), Bulíř (54. Elbel), Novák – Hadaščok (65. Synek).
Ve 2. kole MOL Cupu hostil FK Přepeře v úterý 24. srpna celek FC Písek, který je na 2. místě tabulky áčkové skupiny ČFL. Domácí do tohoto zápasu stihli administrativně dotáhnou příchod nové posily, zkušeného Vojtěcha Hadaščoka (29), který vykopal titul s Libercem a své si odkopal i v Dukle Praha. A byl to právě Hadaščok, který v 19. minutě po stříleném centru Tvarohy otevřel z malého vápna skóre. Po chvíli zahrával Novák rohový kop, odražený míč Knejzlík posunul doleva na Tvarohu, který šajtlí z levé strany odcentroval a na malém vápně se prosadil Kventsar. Pak si roh zopakoval roh opět Novák, Pavlata na přední tyči hlavou míč prodloužil a Nesvadba na zadní míč uklidil do prázdné branky – 3:0. Ve 28. minutě vybojoval na půlce míč Novák, předal ho Bulířovi, který si počkal na jeho náběh a přesnou přihrávkou mezi obránci ho poslal do sóla, které Novák proměnil. Záhy Jarosz přesným dlouhým pasem našel za obranou Bulíře a ten sám před brankářem nezaváhal.

Ve druhém poločase se Přepeřští malinko zatáhli. Dvě minuty před koncem chytil Truksa vysoký centr, dlouhým a přesným výkopem našel na soupeřově půlce Pavlatu, jenž předložil na vápno osamocenému Synkovi a kanonýr nezaváhal a prostřelil hostujícího brankáře na konečných 6:0 „Kluci předvedli jeden z nejlepších výkonů v poslední době. Možná k tomu pomohl i „fén“ od kapitána Nesvadby po utkání v Živanicích, kdy se klepaly snad i okenní tabulky,“ dodal vedoucí mužstva Míra Kvapil. Přepeře teď čekají na los, který určí dvojice 3. kola. Ve hře zůstaly už jenom atraktivní soupeři.