PESTRÝ PROGRAM DNE DĚTÍ S PONORKOU VYVRCHOLIL V ZÁVĚJÍCH PĚNY

0

V sobotu 11. června proběhla úspěšně největší akce Střediska volného času Turnov. Zájem o připravený program byl opět velký, celkovou účast odhadujeme kolem 1 500 lidí. Téměř 450 dětí obešlo s kartičkou předepsané disciplíny, takže obdržely některý ze sponzorských dárků. Velká část mladých se přišla do parku pouze bavit a užít si aktivní odpoledne. Všeobecná pohoda a příjemná atmosféra bez větších front vládla u více než 30 aktivit rozesetých po celém parku. Díky hlavním sponzorům jsme mohli nabídnout nové typy nafukovacích prolézaček, jako byly obří autodráha, lokomotiva a další. Velký zájem byl o boulderovací stěnu i jízdu na šlapacích čtyřkolkách. Teenageři byli nadšení z možnosti projet se parkem na dlouhém prkně s elektromotorem.

Hlavní „bomba“ vybuchla krátce před čtvrtou hodinou v podobě metrových závějí vodní pěny. Díky ochotě turnovských hasičů si mohly děti užít bílou záplavu, kterou ani v zimě nezažily.

201606151928_vakci_137_016_ponorka

Podařilo se nám spojit síly 12 turnovských spolků a menších neziskovek, které se podílely na zajišťování menších disciplín, což považujeme za největší přínos pro obec jako celek. Občané, ale i vedení firem, mohou vidět, že spolupráce na neziskové bázi může přinést kvalitu i bez vyloženě komerčního přístupu.
Rád bych na tomto místě poděkoval jak „našim ponorkovým“ pracovníkům, tak i všem nadšencům z ostatních organizací, kteří nám pomohli opravdu příjemnou atmosféru v parku vytvořit.

201606151928_vakci_138_016_ponorka

Nakonec mi dovolte poděkovat hlavním sponzorům: JUTA, SFS Intec,  Crytur, Pekárna Mikula, Pivovar Rohozec a  Partners – market Turnov. Za finanční podporu akce potom také Libereckému kraji a městu Turnov.
Dále chceme uvést firmy, které nás podpořily v podobě cen do tomboly, nebo jinými službami: KC Turnov, DEHES, Tiskárna polygraf,  Hotel Paradis, Zikuda a Řeznictví-uzenářství Krejcar.

Tomáš Zakouřil, Žlutá ponorka Turnov, svc.turnov@gmail.com

201606151929_vakci_139_016_ponorka

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.