Café Ambo slaví první rok

0

„Vloni jsem si splnila velký sen, mít vlastní malou kavárnu, ve které by vládla pohoda a lidé by si tu na chvíli mohli odpočinout a nerušeně posedět,“ říká Lenka Gibová. Ta kavárničku Café Ambo v turnovské Nádražní ulici – kousek od odbočky k terminálu – otevřela vloni 12. srpna. „Za ten celý rok se stala spousta věcí, náš tým se rozrůstá, kavárna se rozvíjí a já si velmi dobře uvědomuji, že bez tak úžasných hostů, svých skvělých přátel a podpory své úžasné rodiny už bych tu dávno nebyla. Budu tedy velmi ráda, když to tento měsíc všichni společně pořádně oslavíme. Od začátku srpna pořádáme řadu akcí jako poděkování stálým i náhodným zákazníkům za podporu,“ zve na návštěvu kavárny Lenka Gibová. (PR)

Café Ambo, Nádražní 1124, Turnov:
* 6. – 10. 8. – akce na Prosecco
* pátek 10. 8. – oslava jednoho roku Café Ambo – Prosecco Party (start od 20.00, občerstvení, Happy Hour 20.00-21.00
* 13. – 17. 8. – akce na rumy
* pátek 17. 8. – Party Games (po celý večer hrajeme typické hospodské hry, je připraveno občerstvení, na které se nechává dobrovolný příspěvek, start ve 20.00
* 20. – 24. 8. – akce na vína
* pátek 24. 8. – Summer Wine Party, start 20.00
Ve všední dny po celý srpen budou připravena různá zvýhodněná menu, jako např. káva + voda a koláč zdarma apod. (Foto: Jan Kalus, www.jankalus.cz)

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.