Z TURNOVA DO KOUZELNÝCH MÍST EVROPY

0

V úterý 1. února se v prostorách turnovské pobočky holandské firmy Happyhome v Krajířově ulici uskutečnilo slavnostní předání cen vítězům celostátní soutěže. Firma nabízí zajímavou možnost ubytování v různých koutech republiky, ale také v zahraničí. V nabídce jsou penziony a chaty v rakouských Alpách i třeba ubytování v přímořských letoviscích Francie. Soutěže se mohl zúčastnit každý, kdo si zakoupil některý z produktů Moštovny v Lažanech. Ta na 200 tisíc lahví moštů z Českého ráje umístila visačky se soutěžními podmínkami.

Do uzávěrky soutěže vloni na podzim do turnovského ústředí přišly necelé tři a půl tisíce zpátečních lístků a víček od lahví, což lze považovat za úspěch. A ceny pro vylosované byly opravdu zajímavé. Třetí cenu v podobě pobytu na chalupě v Rakousku pro sedm osob na místě převzala Pavlína Čapková z Varnsdorfu, poukaz s druhou cenou (apartmán ve Švýcarsku pro dvě osoby) byl odeslán Janě Juráňové z Hranic, která se nemohla dostavit osobně. První cenu – poukaz na pobyt ve vile ve francouzské Provenci pro osm osob – převzala Petra Volfová z Prahy.

Firma Happyhome vznikla v roce 1989 v Holandsku. Původně se zaměřovala na ubytování Holanďanů v chatách a chalupách v různých koutech Evropy, včetně České republiky. Teprve postupně se začala orientovat i na klienty z jiných zemí. V současné době nabízí krátkodobé i dlouhodobé pobyty v 3500 objektech ve 12 zemích Evropy. Pobočka v Turnově, jako v jediném místě v České republice, byla založena v roce 2008. Podle vedoucí pobočky Ivy van Schagen není nutné působit v nějakém velkém městě, protože firma své služby poskytuje především prostřednictvím internetu. „Pro Turnov hovořily dlouholeté vazby s Petrem Soudským, který je z Turnova a nyní je i naším zaměstnancem,“ vysvětlila Iva van Schagen. Podle ní je hlavní filozofií firmy nabízet kvalitní ubytování v komorním a příjemném prostředí, kde se každý může cítit jako doma. Masovou turistiku soustředěnou do velkých hotelů a center v Happyhome nepreferují. „S každým klientem jednáme individuálně, samozřejmostí je kompletní servis na místě, nenecháváme v případě problémů nikoho na holičkách. Za dobu své existence v České republice neregistrujeme jedinou stížnost,“ přibližuje Iva van Schagen.

Vůbec nejlépe, když se na nabídku podíváte sami. Najdete ji na internetové adrese www.happyhome.cz . U konkrétního objektu, který by se vám líbil a kde byste chtěli strávit svoji dovolenou, si rovnou on-line můžete zkontrolovat, jestli si již „váš datum“ pobytu nerezervoval už někdo jiný. Nabídka chat, chalup a penzionů pro letošní jaro a léto byla již odstartována… (pr)

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.