VÝZVA SVĚDKŮM DOPRAVNÍ NEHODY V TURNOVĚ, NÁDRAŽNÍ ULICI

0

Ve čtvrtek 13. června kolem 21.30 hodin došlo v Turnově na křižovatce ulici Nádražní a Fučíkovy u restaurace Beneš k dopravní nehodě. 50letý cyklista jel na jízdním kole Nádražní ulicí ve směru na Ohrazenice, kde v uvedené křižovatce z jízdního kola upadl. Provedenou dechovou zkouškou policisté v jeho dechu naměřili hodnotu alkoholu 0,85 promile. Z prvotního ohledání místa nehody, výslechu poškozeného a dalších osob nic nenasvědčovalo tomu, že k pádu cyklisty, který utrpěl závažné zranění, došlo následkem srážky s jiným vozidlem.

V rámci dalšího šetření celé události v současné době již policisté ovšem prověřují i tu skutečnost, zda uvedený cyklista v daném místě nebyl sražen dosud neznámým vozidlem. Tuto možnost policisté prověřují na základě anonymního sdělení údajného svědka dopravní nehody.

Policisté z Dopravního inspektorátu v Semilech žádají případné svědky celé události, aby se přihlásili na tel. č. 974 475 251, 725 073 411 nebo na bezplatné lince 158. Pro policisty jsou důležité především informace k samotnému průběhu dopravní nehody, a proto tímto o pomoc při jejím šetření žádají údajného dosud anonymního svědka, aby jim na některé z uvedených telefonních čísel se svým velmi důležitým svědectvím přihlásil.

Policisty se svými poznatky mohou občané kontaktovat i písemně prostřednictvím e-mailu: diorsm@mvcr.cz

nprap. Dagmar Sochorová, tisková mluvčí PČR, pcrjn@mvcr.cz

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.