VÝTĚŽEK HEJTMANSKÉHO PLESU POSLOUŽÍ DĚTEM

0

Část výtěžku 5. hejtmanského plesu, který se v sobotu 14. března uskutečnil v KC Střelnice v Turnově, již míří do příspěvkových organizací zřizovaných Libereckým krajem, konkrétně do Služeb sociální péče TEREZA v Benešově u Semil a do ZŠ a MŠ se speciálními třídami v Turnově, Sobotecké ulici. Hejtman Libereckého kraje Stanislav Eichler předal přímo na plese šeky v hodnotě 30 tisíc Kč oběma ředitelkám – Marii Vojtíškové z benešovské Terezy a Jaroslavě Štoudkové z turnovské školy.

„Tradičně věnujeme výtěžek plesu na dobročinné účely. Zbývající částku obdrží Domov pro seniory v Liberci, Vratislavicích,“ uvedl hejtman. Turnovská škola podle ředitelky Štoudkové peníze využije na nákup kompenzačních pomůcek pro děti s kombinovanými vadami.

 

O atmosféru plesu se staral orchestr Bohemia Universal Band Liberec, večerem provázel Zdeněk Kaňka, jako hosté vystoupili zpěváci Heidi Janků a Davide Mattioli. Nechyběla módní přehlídka Jablonex Group, a. s., tentokrát připravená podle návrhů světově uznávané návrhářky Beaty Rajské. Tančilo se až do časných nedělních hodin.

 

Jiří Langer, tiskový mluvčí Libereckého kraje

jiri.langer@kraj-lbc.cz

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.