TECHNOLOGICKÝ POKROK SI ŽÁDÁ SVÉ: ELEKTROKOLŮM PATŘÍ BUDOUCNOST!

0

Po první vlně elektrokol, která nevynikala spolehlivostí, přišly další etapy vývoje. Dnes jsou elektrokola respektovaným dopravním prostředkem, který můžeme použít k práci i trávení volného času. Současná generace elektrokol vyniká kvalitním dílenským zpracováním a díky pokročilým technologiím v oblasti akumulátorů i dlouhým dojezdem na jedno nabití. A co je důležité, i v případě těch nejkvalitnějších elektrokol šly ceny dolů! Navíc je zde dnes již dostatečná kvalitní síť servisů s vyškolenými mechaniky.

Pravděpodobně nejzkušenější v tomto oboru je na Turnovsku firma Josefa Šonského z Rovenska pod Troskami, který se elektrokolům věnuje od prvopočátku. Za tu dobu absolvoval množství odborných školení na té nejvyšší úrovni u opravdových špiček ve svém oboru. Sám také využívá své původní strojírenské vzdělání a um leteckého modeláře. Ví, kdy je potřeba něco vysoustružit, upravit, zalepit, případně vyrobit nový díl. Díky tomu zde nepraktikují zvyk mnoha jiných firem, kde se nic neopravuje, pouze se poškozené díly mění za nové. A přitom je možné některé součástky profesionálně opravit za mnohem nižší náklady!

Ve firmě Cyklo Šonský Rovensko pod Troskami nejen standardní kola přestavují na elektro nebo spalovací pohon, ale kola zde i prodávají, a to jak nová, tak i použitá, profesionálně zkontrolovaná.
Málo lidí stále ví, že si zde mohou své stávající kolo, na které jsou zvyklí, nechat přestavět na elektro nebo spalovací pohon. Vše probíhá bez zásahu do konstrukce kola a v krátké dodací době v řádu dnů. Díky mnohaletým zkušenostem J. Šonského si své nové elektrokolo odvezete seřízené, nabité a připravené k okamžitému použití. Profesionální servis po dobu záruky i po ní je zde samozřejmostí.

Je již mnoho zákazníků, kteří s takto upraveným kolem zdolávají cíle, které jim do této chvíle byly nedostupné. Nebudeme zde popisovat výhody elektrokola, druhy systémů, způsob použití atd. Bylo by to na dlouhé povídání a každý potřebuje jiné informace. Lépe bude, když se v Cyklo Šonský v Rovensku pod Troskami (náměstí, čp. 101) osobně zastavíte, nebo se objednáte na nezávaznou konzultaci na tel. 605 476 937, případně e-mailu: cyklo.sonsky@tiscali.cz, www.cyklo-sonsky.cz.

Kolo si zde budete i moci půjčit a vyzkoušet, zakoupit, pokud je skladem, případně objednat. To se samozřejmě netýká jen elektrokol nebo komponentů na jejich přestavbu, ale i běžných jízdních kol pro všechny generace. Výběr je velký v širokém cenovém rozpětí. Dnes v případě elektrokol již dávno neplatí, že na nich jezdí jen senioři, díky propracovanému designu a sportovnímu pojetí si elektrokola kupuje i velmi mladá generace. Jsou v módě! (PR)

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.