STROM SPLNĚNÝCH PŘÁNÍ 2015

0

Letos už po jedenácté můžete v adventních dnech nadělovat dětem v dětských domovech vánoční dárky. Je tu Strom splněných přání! Ten býval v Restauraci U Muzea, letos ho zájemci najdou již potřetí v Kamenářském domě v areálu muzea. Pěknou tradici do Turnova před lety přinesla Vlaďka Paráková, která provozovala zmíněnou restauraci. Pro mnoho zdejších rodin již Strom splněných přání do adventní doby neodmyslitelně patří. Můžete obdarovat děti z dětských domovů v Libereckém kraji a na Valašsku, které při startu do života neměly moc štěstí.

Strom splněných přání v Kamenářském domě funguje od 30. listopadu do 20. prosince (otevřeno zde mají od úterý do neděle od 9.00 do 16.00 hodin).

Princip je jednoduchý: Děti si v dětském domově na kartičku napíší „Ježíškovi“ své přání, co by chtěly najít pod stromečkem. Kartičky budou k dispozici v Kamenářském domě, přijdete, vyberete si tu podle svých finančních možností, zajdete do obchodu, dárek koupíte a přinesete zpět. „Akce probíhá na několika místech v regionu, ale obyvatelé Turnovska jsou nejštědřejší. Vloni z celkového počtu pěti stovek přáníček jich splnili 278! Moc všem za to děkuji,“ uvádí Vlaďka Paráková.

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.