ROK 2013. JAKÝ BUDE Z POHLEDU MYSTIKY A PŘÍRODNÍCH VLIVŮ?

0

Můžeme očekávat, že v prvních měsících roku ještě zima udeří, a to zejména v závěru ledna a v první polovině února – především v podobě množství sněhových srážek a větrného počasí. Lze očekávat lokální kalamitní stavy a následný pokles teplot přechodně i hluboko pod bod mrazu. Nástup příjemného jarního počasí bude trochu překotný, očekáváme ho už počátkem března, ale bude střídán chladnými periodami a s tím spojenými výraznějšími výkyvy počasí. Proti minulým rokům tedy je zde menší riziko sucha v jarním období.

A co nám přinese rok 2013 z pohledu mystiky? Vybalancování a vypořádání se s negativními projevy ve společnosti a následné zklidnění atmosféry. Volba prezidenta – již mnoho měsíců vychází ve prospěch Miloše Zemana. Co se týká předčasných parlamentních voleb, bude záležet na samotných občanech, jak dlouho budou tolerovat současný rozklad vládních struktur v napojení na organizovaný korupční zločin. I zde by letos mělo dojít nejen k radikálnímu vypořádání s výše uvedenými jevy, ale i k následnému zklidnění celkové situace.

Hospodářská krize se nás bude dotýkat pouze tak, jak si ji sami ve své negativní sugesci vytvoříme. Žádná krize jako taková totiž není a nebude. Pouze určité mocné skupiny bankovních řetězců a lobby budou se snažit toho strašáka neustále oživovat.

Pokud se budou národy obyčejných lidí chovat jako stádo poslušných oveček, potom tyto samozvané ekonomické síly nás budou neustále udržovat v iluzi nedostatku a nutnosti šetřit, zatímco ony samy se budou chovat právě naopak.

Prožíváme očistné období transformace a návratu k přírodním hodnotám. Proto toho využijme a místo davového nakupovacího šílenství se snažme žít v rovnováze bez nutnosti být obklopeni za každou cenu spotřebním zbožím a přeplněnými mrazáky potravin.

Jestli takto vypadá hospodářská krize, pak jsme na tom ještě velmi dobře a je to jen důkaz toho, že žádná skutečná ekonomická krize nehrozí. A krize morální? Tu máme velkou šanci právě nejen v letošním roce přeměnit na velký dar pozitivity. Síla universa je totiž nyní pro tuto přeměnu mimořádně příznivá.

V případě, že budete požadovat osobní prognózu do roku 2013, neváhejte se obrátit na autora těchto řádků.

Vlastík Brůček Plamínek, APC Turnov
tel. 603 544 715, Brucek.Vlastimil@seznam.cz

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.