PŘIPRAVTE SE NA DVOUTÝDENNÍ VÝLUKU NA ŽELEZNICI

0

Následující dva týdny čekají obyvatele obcí mezi Turnovem a Libuní změny v dopravě. Místo vlaků budou jezdit autobusy a na několik dnů bude uzavřen železniční přejezd mezi Rovenskem pod Troskami a Ktovou, takže z Turnova do Rovenska se dostanete objížďkou z Radvánovic přes Štěpánovice. Jestliže v době uzavírky tudy nebudete muset nutně jet, raději se tomuto úseku vyhněte, nebo zvolte nějakou vlastní trasu, protože silnice přes Štěpánovice není dimenzována pro větší provoz.

Jak je uvedeno v oficiální zprávě krajského centra osobní dopravy v Liberci, nepřetržitá výluka na železniční trati v úseku Libuň – Turnov bude probíhat od 27. března od 7.10 hod. až do 10. dubna do 16.45 hodin. Důvodem je výměna kolejnic v úseku mezi Rovenskem pod Troskami a Hrubou Skálou a také oprava železničního přejezdu mezi Rovenskem a Ktovou. V uvedených dnech budou všechny vlaky osobní přepravy nahrazeny v úseku Libuň – Turnov a opačně náhradní autobusovou dopravou. Z těchto důvodů budou některé zastávky přesunuty do vhodnější polohy pro autobusy náhradní dopravy.

V době od 2. do 7. dubna dojde k uzavření železničního přejezdu mezi Rovenskem pod Troskami a Ktovou na silnici II/282 z důvodu opravy. Autobusy náhradní dopravy pojedou z Rovenska pod Troskami do Hrubé Skály přes Štěpánovice a Radvánovice.

Vzhledem k předpokládanému zpoždění vlaků, resp. autobusů náhradní přepravy nebudou po celou dobu výluky v železniční stanici Turnov garantovány přípojové vazby do směrů Liberec, Mnichovo Hradiště a Železný Brod.

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.