NOVÝ FORMÁT ZPRAVODAJSTVÍ A TOKU INFORMACÍ

0

Od pátku 1. února 2008 je spuštěn oficiální provoz internetového portálu iTurnovsko.cz, jakožto partnerský projekt publicisticko-zpravodajského serveru Turnovskovakci.cz. Spuštěním tohoto informačního portálu, který bude jistě žádaným zdrojem základních informací a kontaktů v našem regionu, došlo k dalšímu rozšíření služeb pro obyvatele turnovské části Českého ráje.

Již téměř rok je v provozu zpravodajský server www.turnovskovakci.cz , od ledna vychází každých 14 dnů jeho tištěná verze v nákladu 10 tisíc výtisků, určená do schránek domácností v Turnově a spádových obcích. K tomu se nyní přidává regionální informační portál www.iturnovsko.cz , který si klade za cíl poskytnout čtenáři rychlý přístup k základním informacím o místních podnikatelských subjektech a institucích, umožňuje zdarma vložit inzerát do přehledně členěného inzertního systému nebo získat kontaktní informace na jednotlivé obecní a městské úřady. To vše přehledně uspořádané a na jednom místě.
Na informačním regionálním portálu iTurnovsko.cz dále najdete zprávy o aktuálním dění ve spádových obcích, zajímavosti z dění v regionu a další užitečné informace.

„Podle mého názoru byly na Turnovsku nové informační technologie dosud využívány méně, než si region zaslouží. Například pro zadání inzerce, která by měla oslovit především místní obyvatele, existuje v současné době pouze jediná, navíc jen tištěná nadregionální možnost, která je navíc z velké části placená. Naše alternativa bezplatného zadání inzerátu během několika minut s okamžitě viditelným zobrazením a s následnou návazností na tištěné regionální médium, je naprostou novinkou. Spolu s vydavatelem TvA se snažíme vytvořit nezávislé komunikační nástroje hodné počátku 21. století,“ uvedl Ing. Martin Beksa, tvůrce portálu iTurnovsko.cz.

Související články (celkem 1)

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.