LISTOPADOVÁ VĚŠTÍRNA

0

Ani tento podzimní, dušičkový měsíc na serveru TvA nechybí „věštírna“ Vlastíka Brůčka. Jak vidí následující dny? Tady je jeho pohled: Podmračený, utopený v mlhách a sevřený ranními mrazíky, to bývá listopad. Už se i nadějeme sněhových vloček a plískanic. Sluníčko odpočívá kdesi za hustou peřinou oblaků a jen zřídkakdy na okamžik svými paprsky nesměle ohřeje krátící se den…

V tarotovém trigonu věštby na listopad se umístily následující karty: Ve vrcholu trojúhelníku Mág, nalevo Svět a napravo Spravedlnost. Co to znamená? Měl by to být měsíc, který přes všechny výkyvy v počasí by neměl přinést velké materiální škody. Mág vládne silou, která čistí záporné emoce, Spravedlnost udržuje rovnováhu a Svět je karta výzvy a očekávání. Z hlediska partnerských vztahů je listopad 2007 vhodný pro uzavírání sňatků a také pro početí dítěte prakticky pro všechna astrologická znamení s výjimkou Střelců. Těm jediným by hrozilo větší riziko rozvodu.

Z hlediska lehkého hazardu si na své přijdou zejména Vodnáři, Býci a Štíři. Nečekejte hned miliony, ale spíše drobné až středně vysoké výhry a také výhry věcné jako třeba luxusní kosmetika, elektronika, knihy, vstupenky na kulturní představení nebo zájezd.

V období od 12. do 22. listopadu je vhodné období pro podnikatelské aktivity, nové projekty a hledání nebo změnu pracovního místa – s výjimkou Beranů – opět pro všechna ostatní astrologická znamení.
Náchylní na různá podzimní chřipková onemocnění budou zejména osoby narozené ve znamení Ryb, u dětí také Lvi, Štíři a Kozorozi.

Třetí víkend v měsíci hrozí více dopravních nehod, buďte tedy opatrní za volantem i na přechodech pro chodce.

I když listopad nepatří většinou k oblíbeným měsícům, kromě výše uvedených odkazů by většina lidí měla řešit jen běžné problémy normálního života. Prosinec, ač měsíc sváteční a vánoční, se ukazuje již více v extrémech. Ale o tom zase  příště.

Váš Vlastík Brůček, terapeut a věštec, Turnov (t. 603 544 715).

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.