LISTOPADOVÁ VĚŠTÍRNA

0

Ani tento podzimní, dušičkový měsíc na serveru TvA nechybí „věštírna“ Vlastíka Brůčka. Jak vidí následující dny? Tady je jeho pohled: Podmračený, utopený v mlhách a sevřený ranními mrazíky, to bývá listopad. Už se i nadějeme sněhových vloček a plískanic. Sluníčko odpočívá kdesi za hustou peřinou oblaků a jen zřídkakdy na okamžik svými paprsky nesměle ohřeje krátící se den…

V tarotovém trigonu věštby na listopad se umístily následující karty: Ve vrcholu trojúhelníku Mág, nalevo Svět a napravo Spravedlnost. Co to znamená? Měl by to být měsíc, který přes všechny výkyvy v počasí by neměl přinést velké materiální škody. Mág vládne silou, která čistí záporné emoce, Spravedlnost udržuje rovnováhu a Svět je karta výzvy a očekávání. Z hlediska partnerských vztahů je listopad 2007 vhodný pro uzavírání sňatků a také pro početí dítěte prakticky pro všechna astrologická znamení s výjimkou Střelců. Těm jediným by hrozilo větší riziko rozvodu.

Z hlediska lehkého hazardu si na své přijdou zejména Vodnáři, Býci a Štíři. Nečekejte hned miliony, ale spíše drobné až středně vysoké výhry a také výhry věcné jako třeba luxusní kosmetika, elektronika, knihy, vstupenky na kulturní představení nebo zájezd.

V období od 12. do 22. listopadu je vhodné období pro podnikatelské aktivity, nové projekty a hledání nebo změnu pracovního místa – s výjimkou Beranů – opět pro všechna ostatní astrologická znamení.
Náchylní na různá podzimní chřipková onemocnění budou zejména osoby narozené ve znamení Ryb, u dětí také Lvi, Štíři a Kozorozi.

Třetí víkend v měsíci hrozí více dopravních nehod, buďte tedy opatrní za volantem i na přechodech pro chodce.

I když listopad nepatří většinou k oblíbeným měsícům, kromě výše uvedených odkazů by většina lidí měla řešit jen běžné problémy normálního života. Prosinec, ač měsíc sváteční a vánoční, se ukazuje již více v extrémech. Ale o tom zase  příště.

Váš Vlastík Brůček, terapeut a věštec, Turnov (t. 603 544 715).

Sdílet

Autor článku

Comments are closed.

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.