LETNÍ OPEN AIR KONCERTY KAPEL CHINASKI, ŠKWOR A TRAKTOR – SOUTĚŽ O VOLNÉ VSTUPENKY

0

Léto se blíží a s ním i hudební akce konané pod širým nebem na Turnovsku. I letos máme pro vás připravené vstupenky na tři mimořádné koncerty!

Na nádvoří rohozeckého pivovaru se letos uskuteční dvě akce pod názvem ROCK V PIVOVARU.
* Čtvrtek 6. července: TRAKTOR, SEVEN. Vstup do areálu v 19.00 hodin, začátek ve 20.00 hodin.
* Sobota 19. srpna: ŠKWOR, CURLIES, POST-IT. Kapela Škwor vyráží na speciální festivalové turné k 25. výročí svého založení. Na vystoupení zazní průřez celou její dosavadní tvorbou a také „ochutnávka“ z nově připravovaného alba. Rohozec je jedinou zastávkou kapely v našem regionu. Vstup do areálu v 17.30 hodin, začátek v 19.00 hodin.

Další akcí, kterou byste si rozhodně neměli nechat ujít, je Open air léto s Chinaski.
* Pátek 25. srpna: CHINASKI a host. V překrásném prostředí zámku Sychrov vystoupí kapela Chinaski, která zahraje to nejlepší ze svého repertoáru. Hity, které máte nejraději, i novinky z desky Frihet. Navíc pro vás kapela bude mít jedno „kapelní“ překvapení.

Důležitá informace ohledně předprodeje vstupenek na všechny tři koncerty: Nejlevnější vstupenky zakoupíte v Trafice u Vildy v Turnově ve Skálově ulici. Cena vstupenek zde bude neměnná a bez manipulačních poplatků po celou dobu předprodeje! Dále vstupenky můžete pořídit on-line v síti TicketLIVE.

SOUTĚŽ O VOLNÉ VSTUPENKY
Soutěžní otázka: Vyjmenujte alespoň dva hity kapel Chinaski, Škwor a Traktor.
Tři vylosovaní čtenáři získají vždy po dvou vstupenkách na všechny tři uvedené koncerty! Chcete se soutěže zúčastnit?
Své odpovědi doručte e-mailem na adresu: info@turnovskovakci.cz, poštou nebo osobně na adresu redakce: TURNOVSKO V AKCI, Nádražní 1092, 511 01 Turnov, do středy 28. června do 16.00 hodin (podmínkou je kromě odpovědi uvést i jméno, telefonní číslo a obec či město, odkud jste). Heslo do e-mailu či na obálku je „Léto 2023 v Pivovaru Rohozec a na Sychrově“.

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.