DVA MLADÍ VÝTRŽNÍCI VZBUDILI ROZRUCH V NÁDRAŽNÍ ULICI

0

V úterý 18. října bylo pozdě odpoledne hodně rušno v turnovské Nádražní ulici. Několik aut zasahujících policistů, křik, utíkající výtržníci. Tenhle obrázek tady není moc častý. Podle tiskové mluvčí policie Libereckého kraje Dagmar Sochorové zde policisté zadrželi dva mladíky, kteří se na ulici vzájemně fyzicky napadali a měli u sebe nože. Incident byl policistům oznámen krátce před půl pátou. Volající informoval, že se v Nádražní ulici perou dva kluci s noži. Na místo ihned vyjely policejní hlídky z místního oddělení i strážníci městské policie, těm se podle velitele Luboše Trucky dokonce podařilo zpacifikovat prvního výtržníka.

„Zadrženým mladíkům je 17 a 18 let. Policisté na místě zjistili, že kromě vzájemného napadání ještě ten mladší z nich nožem bodal do rozvaděče telefonních linek, kopal do popelnic a zaparkovaných vozidel. Mladíci si naštěstí vzájemně noži žádné bodnořezné poranění nezpůsobili a nenapadli ani kolemjdoucí,“ doplnila mluvčí Sochorová.

Kriminalisté z oddělení obecné kriminality v Semilech, kteří případ šetří, již ve věci zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání trestného činu výtržnictví. Předmětem šetření také zůstává i výše způsobené škody na rozvaděči, popelnicích a zaparkovaných vozidlech. Sedmnáctiletého mladíka policisté po provedených úkonech ještě před půlnocí propustili a předali matce. Starší zatím zůstává v policejní cele.

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.