ZAHÁJENÍ SEZONY NA KOUPALIŠTI V MAŠKOVĚ ZAHRADĚ POSUNUTO!

0

Plánované otevření koupaliště v Maškově zahradě na konci května (ZDE) jsme nuceni z důvodu havárie na technologii vodního hospodářství posunout na předpokládaný termín 9. června 2018 (sobota).

Díky zásahu profesionálních i dobrovolných hasičů z Turnova jsme začali okamžitě pracovat na odstranění škod. Zaměstnanci i dodavatelské firmy dělají maximum proto, aby bylo koupaliště zprovozněno v co nejbližším termínu, možná i před avizovaným 9. červnem. Vzhledem ke složitosti zařízení však nebude možné koupaliště otevřít již v předpokládaném prvním termínu, tedy 25. května.

Činíme vše proto, aby bylo možné koupaliště v omezeném režimu případně otevřít co nejdříve. O dalším postupu vás budeme informovat na Facebooku, webových stránkách i turnovských informačních portálech.

Od pondělí 28. května bude v areálu Maškovy zahrady pravidelně otevřeno občerstvení u in-line dráhy, a to v týdnu od 14.30 do 19.00 hodin a o víkendech od 11.00 do 19.00 hodin. Nově bude možné si zapůjčit šlapací motokáry, a to jak pro děti, tak pro dospělé, či využít dětská a sportovní hřiště.

Za Městskou sportovní Turnov s. r. o.
Jindřich Kořínek, jednatel společnosti

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.