VÁNOČNÍ SOUTĚŽ S ONTEXEM TURNOV

0

Letos v září oslavila firma Ontex dvacetiletí působení v Turnově. Při této příležitosti připravila pro zaměstnance, jejich rodinné příslušníky a pro veřejnost velkolepě koncipovaný den otevřených dveří. Návštěva se blížila třem tisícovkám lidí, což všechny velmi příjemně překvapilo. O prohlídky výrobních prostor byl opravdu mimořádný zájem.

A protože vedení firmy zajímají názory turnovské veřejnosti, je zde jednoduchá anketa:
1. Znáte společnost Ontex?
2. Byl/a jste se někdy v Ontexu podívat?
3. Jaký máte na Ontex názor?
4. Měl/a byste zájem v Ontexu pracovat?
5. Co by vás přesvědčilo, abyste se rozhodl/a zde pracovat? Co by pro vás bylo rozhodující?

Odpovězte volnou a stručnou formou na všechny otázky. Odpovědi můžete poslat e-mailem či poštou na adresu redakce: info@turnovskovakci.cz, resp.: Redakce TvA, Nádražní 1092, Turnov. Uzávěrka ankety je v pátek 15. prosince v 16.00 hodin. Do odpovědi nezapomeňte na sebe přiložit kontakt včetně telefonního čísla!

Na tři vylosované účastníky ankety čekají hodnotné ceny: 1. cena voucher na odběr zboží ve firemní prodejně v hodnotě 2.000 Kč, 2. cena odběr zboží v hodnotě 1.000 Kč a 3. cena polštář + deka s logem firmy. K tomu ještě výherci získají drobné dárky od TvA.

Závod společnosti Ontex v České republice byl založen v Turnově v roce 1997. Postupně byl v šesti etapách rozšířen. V současnosti je zde zaměstnáno 850 lidí, čímž se turnovský závod stal největším provozem v rámci skupiny Ontex. Hlavní část výroby zaujímají produkty pro péči o děti a dámskou hygienu. Od roku 2013 vyrábí závod také inkontinenční pleny pro dospělé. Roční obrat firmy je na úrovni 6 miliard korun.

Ontex Turnov CZ s. r. o., Vesecko 491, 511 01 Turnov
http://www.ontexglobal.com/cs

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.