ROK 2018 Z POHLEDU VĚŠTCE A SENZIBILA

0

Tento rok by měl být celkem vyváženější a lepší než rok předešlý – viz má věštba na TV Nova na Nový rok ve zpravodajství. Nejvíce dotazů aktuálně dostávám k volbě prezidenta republiky. Jak mně to vychází, tak to nebude natolik přesvědčivé, ale nakonec přece jen vítězství Miloše Zemana. Jeho prezidentskou dráhu ale mohou výrazně ovlivnit zdravotní problémy na přelomu roku 2019 a 2020.

Co se týká partnerských vztahů, tak budou vzkvétat, pouze u párů žijících spolu čtvrtý až pátý rok nastanou drobné krize, ale tyto výkyvy by většinou neměly vést k rozchodům.

Hodně dotazů na mě směřovalo v poslední době na další životní cestu Karla Gotta nebo Jardy Jágra. U mistra Karla je důležité i nadále zachovávat dostatečnou imunitu, letošní únor a duben pro něj budou zátěžové měsíce a dále i červenec a září. Jeho pracovní nasazení by mělo proto být opravdu úměrné jeho vitalitě.
Jarda Jágr bude mít také neklidný rok a neměl by se honit za rekordy a úspěchem za každou cenu. Jeho hvězda je již za horizontem. Toto je ale spíše informace pro jeho agenty a manažery. Proto: Jardo, vrať se a najdi v sobě opět tu pokoru, se kterou jsi začínal a tady budeš pro sport ještě velmi užitečný.

A zpátky k nám. Předčasné volby nebudou a naopak, byť je to pro mnohé občany nelogické, vláda pod Babišem může přinést společnosti daleko větší stabilitu než jakékoliv předchozí vlády.
Komunální volby na podzim u nás v Turnově na radnici by měly přinést jen mírné korekce a i zde by měla pokračovat stabilnější atmosféra pro práci bez výrazných politických turbulencí a handrkování.

Porodnost by měla být na podobné úrovni jako loni a celkově by se v lidech měl více probouzet klid, rovnováha a láska ke skutečným lidským a duchovním hodnotám. A to nejen proto, že se nám žije ekonomicky daleko lépe než dříve, ale hlavně dokážeme již skutečně vnímat důležité hodnoty života.
Vlastík Brůček Plamínek, Brucek.Vlastimil@seznam.cz

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.