FOTBALOVÉ JARO ZAČALO V PŘEPEŘÍCH

0

Očekávaný start nižších fotbalových soutěží je tady. Pozornost sportovní veřejnosti byla v divizní skupině C v sobotu 9. března dopoledne upřena do Přepeř, kde po podzimu čtvrtý nováček s vysokými ambicemi hostil Turnov, pro který je vzhledem ke své tradici jaro tentokrát bohužel nepříjemnou záchranářskou kapitolou. První poločas toho v mrazivě větrném počasí zhruba třem stovkám diváků příliš nenabídl, po vyrovnaném průběhu jej díky chvilkové dezorientaci turnovské defenzivy rozhodl pohotovou reakcí přepeřský Pavlata.

Úvod druhé půle sice krátkodobě patřil hostům, ale ve chvíli, kdy sahali po vyrovnání, přišel další ostrý kontr Přepeř a domácí kanonýr Jakub Synek byl opět na správném místě – 2:0! Další nezvládnutá ofenzívní herní situace Turnova přinesla naopak na druhé straně samostatný nájezd střídajícího Schuberta, který si po sprintu z poloviny hřiště položil vzadu osamoceného Špínu a po úspěšné kličce střelou do prázdné brány zpečetil třígólovou výhru Přepeř.
Karel Vodrážka, vodraz@centrum.cz

První jarní divizní zápas v Přepeřích se odehrával za chladného počasí před zhruba třemi stovkami diváků