PŘES 20 LET VÁM POMÁHÁME POHODLNĚ A EKOLOGICKY VYTÁPĚT VAŠE DOMOVY

0

Jsme rodinná firma BIOMAC s. r. o., která sídlí v Brníčku u Uničova. Patříme mezi největší výrobce ekopaliv na trhu. Dřevěné brikety a pelety vyrábíme na vlastních výrobních linkách přímo v areálech dřevařských závodů z dřevního odpadu, který po zpracování dřeva zůstane, tedy pilin a hoblin. V roce 2020 jsme oslavili 20 let působení na trhu, ale vzhledem k epidemické situaci bohužel jen v úzkém kruhu firemním.

Zakladatel firmy Ing. Zdeněk Černý se oboru výroby paliv z biomasy profesionálně věnuje již od roku 1990. „Tehdy jsme viděli první dřevěnou briketu dovezenou ze Švédska a začali jsme okamžitě projektovat svou vlastní briketovací technologii,“ uvedl Zdeněk Černý.
V jarním období vždy dokážeme nabídnout domácnostem palivo za nižší ceny, a to díky přebytkům odpadu z dřevařských závodů. Ty fungují naplno, nestíhají vyrábět a na trh dodávat řezivo. Díky tomu je dostatek pilin a hoblin za rekordně nízké ceny. Vyplatí se tedy nakoupit brikety a pelety mimo sezonu, ideálně hned, jakmile se na jaře vypne kotel.
Chceme dřevěné brikety a pelety do všech kotlů a kamen v českých domácnostech a vymýtit tak sirnaté uhlí, které se blíží ke svému dlouho očekávanému konci. Po celé ČR jsme v 60 kamenných prodejnách schopni zákazníkům nabídnout možnost osobního odběru briket a pelet, a to již od jednoho balíčku. Prodejny, kterých postupně přibývá, také nabízejí zajištění dopravy paliva až do domu. Pro pohodlnější zákazníky, kteří používají automatický kotel na pelety, nabízíme i závoz volně ložených (foukaných) pelet speciální cisternou, která je schopna palivo nafoukat až do skladu, sklepa, sila, nebo bývalé uhelny. Stálým zákazníkům nabízíme několik výhod, jako například bonusový program, díky kterému mohou při dalším nákupu ušetřit, nebo různé soutěže o palivo zdarma apod.

Spolupracujeme také s předními výrobci kotlů a kamen, kteří testují svá zařízení na našich palivech. V rámci kotlíkových dotací, které probíhají už od roku 2015, pomáháme zákazníkům nakoupit brikety či pelety výhodněji a seznámit je s možnostmi nákupu na celou sezonu.
Zákazníci také mohou využít online e-shopu a nakoupit brikety a pelety z pohodlí svého domova. Kromě kamenných prodejen a eshopu jsou některá naše paliva dostupná i v řetězcích, jako jsou Hornbach, Penny, Billa, Ahold a Kaufland. (PR)

BIOMAC s.r.o., Brníčko 1009, Uničov 783 91, www.biomac.cz
Nově je otevřena naše prodejna přímo v Turnově – viz www.biomac.cz/prodejny

Prodejny Biomac v našem regionu

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.