NOVÁ ELEKTROKOLA Z RÁJE

0

Po vydařené zimní sezoně tu máme opět tu letní a všichni se už těšíme na kolo. U každého správného sportovce by měla sezona začít v servisu. Nejenže zde váš dvoukolový oblíbenec dostane tu nejlepší péči, ale zároveň u nás můžete objevit spoustu nových vychytávek, které vám vaši jízdu ještě více zpříjemní a zpestří.

Každý rok pro vás chystáme spoustu novinek. Pro nadcházející letní sezonu jsme pro vás připravili nejen nová kola různých kategorií, typů, barev a velikostí, ale zároveň si u nás můžete prohlédnout a vyzkoušet v poslední době tolik oblíbená elektrokola, která ocení především ti, kteří jsou rádi, když jim v jejich dřině někdo pomůže. Elektrokola nejsou pro lenochy, šlapat do pedálů se musí stále. Sám cyklista si však volí, jak moc mu má elektrokolo v danou chvíli pomáhat. To ocení dámy i pánové především v kopcích různých obtížností, kterých máme v Českém ráji dostatek.

Řešení máme i pro ty, kteří už doma své dvoukolové vozítko mají a neradi by ho měnili za jiné. V takovém případě vám můžeme nabídnout přestavbu vašeho kola. Ačkoliv se jeho vzhled změní jen nepatrně, při prvním šlápnutí uvidíte obrovskou změnu. Vaše stávající kolo umíme opatřit nejen elektromotorem, ale taktéž i spalovacím motorem, který vám vaše výlety do přírody ulehčí a zpříjemní. To, že to v Rovensku opravdu umíme, může potvrdit více než stovka spokojených zákazníků, kteří naše služby využili a svá přestavěná kola využívají k plné spokojenosti již několik sezon.

Kdo nad elektrokolem uvažuje, ale stále není přesvědčen, zda je to pro něho správná volba, může si k nám udělat výlet a elektrokolo vyzkoušet. V poslední době nabízíme i půjčení elektrokola na celý den, čímž můžete spojit příjemné s užitečným a v průběhu dne objevovat krásy regionu.

A aby toho nebylo málo, novinky máme i pro ty, kteří už elektrokola vlastní dlouhou dobu a zjistili, že s kondicí jejich baterií už to není ono. Dnes již není nezbytné dokupovat novou baterii, protože vám nabízíme službu v podobě repase baterie. Nejenže ušetříte, ale zároveň si zachováte stejný vzhled baterie, který je často laděn k vašemu kolu. Repase baterie spočívá v kompletní výměně článků. Pokud jste si cyklistiku s elektrokolem oblíbili natolik, že si rádi vyjedete i na delší výšlap, je možné v rámci repase navýšit kapacitu oproti původnímu provedení, což vám zajistí delší výdrž.

Koupě elektrokola je poměrně složitý proces a ne vždy je výhodou pouze ušetřit. Pokud chcete, abyste za své peníze dostali to, co opravdu chcete, a jízda na kole pro vás byla opravdovým potěšením, přijďte se podívat a poradit do naší prodejny.

Na vaši návštěvu se těšíme v Rovensku pod Troskami. Cyklo Šonský, nám. Prof. Drahoňovského, čp. 101, tel. 605 476 937.

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.