DEVĚT LET TIBETU V KACANOVECH ANEB SOUTĚŽ O VOLNÉ VSTUPENKY

0

Spolek Radosti pořádá v sobotu 16. května na louce u koupaliště v Kacanovech již devátý ročník hudebního festivalu na podporu Tibetu. Připraven je bohatý program pro celou rodinu. Z hudebníků letos vystoupí LETY MIMO, OVČIE KIAHNĚ, ROZUMBROTHERS, SOUND FALL, hlavními hosty jsou pak skupina ZRNÍ a MICHAL HRŮZA s kapelou HRŮZY. Během celého odpoledne bude pro děti připravena trampolína, teepee, soutěže a pro všechny zahraje Vozichet loutkovou operu CARMEN. Výtěžek akce jde již tradičně na podporu vzdělání tibetských dětí v indickém exilu. Začátek v 15.00 hodin, program připraven až do rána!

n201504292115_vakci_83_015_akcekvetenObčanské sdružení RADOSTI funguje jako malá neziskovka a organizuje různé společenské a kulturní dění. Většina akcí má za cíl kromě přínosu kultury do našeho regionu podpořit různé benefiční projekty, či pomáhá potřebným přímo. Pravidelně přispívá na vzdělání tibetským dětem, podporuje ale mj. také klienty nedalekého Domova Pod skalami v Kurovodicích, kde Radosti organizují hudební a divadelní festival Bez plotů (letos 6. června), podpora směřovala i turnovskému spolku Slunce všem, který se věnuje péči o dospělé autisty.

CHCETE VYHRÁT VOLNÉ VSTUPENKY NA AKCI DEVĚT LET TIBETU V KACANOVECH?
Stačí odpovědět výhradně písemně (nikoli e-mailem) na otázku: Hlavní hvězdou festivalu bude Michal Hrůza s kapelou Hrůzy, vyjmenujte alespoň dva jeho hity.
Odpověď pošlete či doručte na adresu redakce TvA, Nádražní 1092, 511 01 Turnov, nejpozději do čtvrtka 14. května do 16.00 hodin. Na tři výherce čekají vždy dvě volné vstupenky na hudební festival

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.