UNIKÁTNÍ QR CODE I V TURNOVĚ

0

V rámci společného projektu „Informujme a vzájemně se poznávejme – QR CODE“, který realizuje Město Turnov OCR s polským partnerem, městem Jelení Horou, bylo jednou z aktivit i umístění QR kódů na informačních tabulích a křižovatkách turistických cest. Celkem je v Turnově osazeno 11 míst s QR kódy ve čtyřech jazykových mutacích (čeština, polština, němčina a angličtina). QR kódy jsou napojeny na webové stránky www.infocentrum-turnov.cz, které v rámci tohoto projektu byly rozšířeny a doplněny. Návštěvníkům je tak umožněn přístup k většímu množství informací.

Rozšíření informačního systému o QR kód nebo-li Quick Response, ocení především uživatelé „chytrých telefonů a dalších moderních elektronických zařízení“, jejichž počet neustále stoupá.
Mezi další aktivity tohoto projektu patřilo i umístění tabulek na zajímavé domy bývalé židovské čtvrti a vydání trojjazyčné brožury: Procházka bývalou židovskou čtvrtí.
(Zdroj: Odbor cestovního ruchu, MěÚ Turnov)

logo
Tento projekt je spolufinancován z Evropského fondu pro regionální rozvoj prostřednictvím Euroregionu Nisa „PŘEKRAČUJEME HRANICE“

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.