NEWSLETTER ANEB TÝDENNÍ PŘEHLED TVA

0

S koncem roku jsme v redakci TvA pro čtenáře připravili jednu novinku v podobě zasílání týdenního přehledu. Ten zájemce provede uplynulým týdnem, upozorní na akce, které se budou konat o víkendu a v příštím týdnu. Je tu také flipbook s elektronickou formou novin TvA a součástí vždy bude i nějaký atraktivní bonus – nyní např. káva zdarma v Pivnici Slávie.

Týdenní newsletter také přináší přehled pozvánek na kulturní a společenské akce, na výstavy a sportovní utkání. Najdete zde zajímavosti z obsahu webu TvA. Je to tedy takový stručný souhrn života v našem regionu v kostce. Přihlásit k odběru se můžete pomocí formuláře na webových stránkách, můžete ale klidně i napsat e-mail na info@turnovskovakci.cz a my vás do seznamu odběratelů zařadíme. Služba je zdarma. V případě, že týdenní přehled nebudete chtít dostávat, stačí se jednoduše odhlásit.
Budeme se těšit na váš zájem, obsah týdenního přehledu budeme uzpůsobovat podle vašich přání a připomínek.

Pozn.: Newsletter posíláme hromadně vždy ve čtvrtek (pátek) za pomoci ngemailing.cz. Může se stát, že vám mail dorazí do složky s hromadnými e-maily, resp. do spamů. Záleží na stupni nastavení zabezpečení vaší schránky, takže to, prosíme, zkontrolujte, ať můžete tuto naši novou službu bezproblémově využívat. Děkujeme za pochopení.

Část newsletteru s týdenním přehledem TvA

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.