MAŠKOVKA PŘIVÍTALA STOTISÍCÍHO NÁVŠTĚVNÍKA!

0

V úterý 15. srpna se teploty opět vyšplhaly k tropické třicítce a dost možná, že šlo o poslední teplotní vrchol letošního léta. V každém případě je závěr prázdnin již bohužel na dohled. V areálu koupaliště v Maškově zahradě v úterý přivítali 1 753 lidí, co je ale důležité, někdy vpodvečer branami prošel už stotisící návštěvník!

„Bohužel se přesně nedá určit, kdo to byl, protože účtenek se v jednu dobu schází vícero, a do toho ještě úschovna, dobíjení karet a podobně, takže jsme tento fakt prostě jen zaznamenali,“ říká manažer Maškovy zahrady Tomáš Špinka. „K přivítání stotisícího návštěvníka jsme potřebovali 163 provozních dnů. Průměrná  návštěva areálu je tak 613 osob denně,“ dodal Špinka.

Koupaliště v Maškovce bude otevřené zhruba do poloviny září, záleží na počasí. Hlavní sezona končí v neděli 3. září.

Otevírací doba koupaliště je o prázdninách denně od 9.00 do 20.00 hodin. Pravidelné noční a ranní koupání probíhá každé úterý a v sobotu od 7.30 do 8.30, resp. od 20.15 do 22.30 hodin. Novinkami jsou úschovna jízdních kol a rozšířené zázemí služeb.

V září bude probíhat mimosezonní provoz, otevřeno bude ve všedních dnech od 14.00 do 19.00 hodin, o víkendech od 9.00 do 19.00 hodin.
Více najdete na www.maskova-zahrada.cz.

Aktuální pohled do areálu:

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.