VĚČNÝ BOJ S NADBYTEČNÝMI KILY?

0

V NATURHOUSE vám poradí, jak se jich zbavit jednou provždy… Kdo z nás při pohledu do zrcadla může s jistotou prohlásit, že je se svojí postavou spokojen? Někde by to chtělo ubrat víc, na jiných místech zase míň. Vinit přitom můžeme sami sebe a náš životní styl, který má často do přídavku „zdravý“ opravdu hodně daleko.

Přebytečným kilům boj
Nezoufejme! Chabou útěchou nám může být, že s nadváhou a potažmo obezitou bojuje celý vyspělý svět. Proto například ve Španělsku od 90. let minulého století se začala rozvíjet síť výživových poraden NATURHOUSE, jejíž převratná myšlenka spočívá v „nové výchově ve výživě“. Do dnešního dne s nadváhou skoncovaly ve 40 zemích světa více než 4 miliony lidí. Tuto možnost mají nově také obyvatelé Turnovska a přilehlého okolí. „Naše klienty nenutíme držet žádné drastické diety ani užívat zázračné pilulky. Naopak je učíme vyváženému stravování. Při dodržování našich zásad se klienti cítí lépe již po prvním týdnu,“ vysvětluje Renata Sotáková, výživová poradkyně NATURHOUSE v Turnově, která se aktivně zajímá o zdravý životní styl i ve svém volném čase. Cenné zkušenosti s nutričním poradenstvím získala také například v liberecké výživové poradně NATURHOUSE.

n201402211632_inz_014_naturhouse02Jak to chodí ve výživové poradně
Po vstupním rozhovoru, vážení a měření, které trvá zhruba 40 minut, výživová poradkyně Renata stanoví jídelníček na míru, který vychází ze zásad středomořské kuchyně. Je tedy pestrý, lehký a lze ho různě kombinovat. K jídelníčku doporučí lehký pohyb v podobě procházky se psem nebo chůze do schodů a exkluzivní produkty na bylinné bázi. „Klienti do výživové poradny docházejí obvykle jednou týdně. Tato setkání slouží k tomu, aby sdělili své pokroky, dojmy a názory a poradili se, jak postupovat dál,“ podotýká poradkyně Renata. Další konzultace pak trvají obvykle 20 minut.

NATURHOUSE v Turnově
Výživová poradna v Turnově byla otevřena 10. února 2014 a již si získala první stálé klienty, kterým pomáhá nejen zhubnout, ale novou váhu a štíhlou postavu si také udržet. NATURHOUSE najdete v Hluboké ulici čp. 280. Na konzultaci zdarma se můžete objednat telefonicky na čísle 488 578 801 nebo e-mailem turnov@naturhouse-cz.cz. Více informací najdete na webové stránce: www.naturhouse-cz.cz.
Těšíme se na vaši návštěvu! (PR)

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.