PEKÁRNA A CUKRÁRNA MIKULA ROZŠIŘUJE SVŮJ SORTIMENT

0

Pekárna a cukrárna Mikula nabízí denně svým zákazníkům širokou škálu kvalitního čerstvého pečiva. Nyní rozšířila svůj sortiment o pečivo celozrnné. Nejen o pekařině se dnes budeme bavit s majitelem pekárny a cukrárny Jiřím Mikulou.

* Pane Mikulo, tak na jaké novinky se mohou zákazníci těšit?
Neustále se snažíme zdokonalovat a vymýšlet něco nového. Proto jsme náš sortiment rozšířili o celozrnné pečivo s minimálním podílem 80 % celozrnné mouky. Zákazníci si tak mohou pochutnat na celozrnném chlebu či rohlíku.

* Vaše prodejny se rozrůstají, otevřeli jste v poslední době nějakou novou?
Ano, a to hned dvě. Tu první jsme otevřeli v Malé Skále Na Labi. Na zákazníky tu čeká příjemná obsluha i malé posezení, a to každý den včetně víkendu od 7 do 20 hodin. Dále jsme znovu zahájili provoz bistra v Ktové.

* Podporuje Pekárna a cukrárna Mikula nějaká zájmová sdružení?
Ano. Podporujeme především dětské projekty, ať už se to týká sportovních klubů, oddílů, škol, školek či nejrůznějších akcí, které jsou věnované těm nejmenším. Sám jsem otcem pěti ratolestí a oceňuji práci těch, kteří se dětem věnují, obětují jim i svůj volný čas, aby je něčemu naučili. Pekárna a cukrárna Mikula například v roce 2014 podpořila: TJ Turnov, prioritně oddíl házené a volejbalu, FK Pěnčín–Turnov, Clasic Tenis Klub Turnov, TK Turnov, oddíl orientačního běhu v Turnově nebo atletický klub – Memoriál Ludvíka Daňka.

(PR)
www.pekarnamikula.cz

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.