ONTEX CZ, s.r.o. – PERSPEKTIVNÍ ZAMĚSTNÁNÍ I PRO VÁS

0

(aktualizace nabídky 20. května) Turnovský závod společnosti Ontex CZ, s.r.o., najdete v průmyslové zóně Vesecko. Závod je součástí velkého průmyslového koncernu Ontex Group, který se specializuje na výrobu hygienických potřeb. Byl založen v roce 1980 a v současné době má zastoupení ve třinácti evropských zemích. V České republice se společnost etablovala v roce 1993, do Turnova byla výroba převedena v roce 1997, kde je v současné době vybudován moderní závod na ploše 42 tis. metrů čtverečních, v provozu je 18 výrobních linek s více než 550 zaměstnanci. Máte-li zájem o zaměstnání v této perspektivní firmě, čtěte dál…

ONTEX CZ, s.r.o., TURNOV – mezinárodní výrobce dámské hygieny, dětských jednorázových plen a vlhčených ubrousků.
Přijme:

► operátory – SOU, SŠ technického směru, praxe výhodou

► jednoho manipulanta – průkaz VZV a praxe výhodou

Požadujeme:
flexibilitu, iniciativu, schopnost  spolupráce, odpovědnost, směnný a nepřetržitý provoz (včetně sobot, nedělí a svátků),  zájem o další zvyšování kvalifikace.

Informace: tel. 481 319 667, 481 319 767, osobně –  PO a ST:  6 – 14 hodin
e-mail: alena.ajchlerova@ontexglobal.com , jana.bobkova@ontexglobal.com

Cílem společnosti je stát se jedním z nejvýznamnějších výrobců hygienických potřeb ve světě. K tomu, aby své záměry a cíle naše firma mohla úspěšně plnit, potřebuje další a další vysoce kvalifikované  odborníky, kteří se chtějí aktivně podílet na zavádění a rozvoji moderních technologií, kteří chtějí uplatnit svoje schopnosti a technické znalosti při řízení dynamicky se rozvíjející společnosti a spolupracovat s odborníky v rámci spolupráce Ontex Group v celé  Evropě.
Přijímáme spolehlivé flexibilní  pracovníky se schopností práce v týmu, kteří neodmítají se učit praxí, nebrání se dalšímu vzdělávání a nebojí se odpovědnosti. Nabízíme svým zaměstnancům intenzivní profesní přípravu, podporu při zdokonalování cizích jazyků, motivující pracovní podmínky spojující vysoké nároky s adekvátní odměnou a dalšími výhodami společnosti.

200709041601_inz_ontex_01_07

 

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.