BANKA V NOVÝCH PROSTORÁCH

0

Turnovská pobočka známé UniCredit Bank působí na nové adrese. Namísto Skálovy ulice ji nově najdete na rohu Havlíčkova náměstí a ulice 5. května. „Chtěli jsme jít více naproti klientům, Skálova ulice je sice dobrá adresa, ale především omezené možnosti parkování a horší dopravní obslužnost nás vedly ke změně adresy,“ uvádí ředitelka pobočky Milena Mikezová.

Interiér nové pobočky

UniCredit Bank v Turnově působí již od roku 2011 a patří mezi vyhledávané bankovní domy. Nyní jejich služeb využívá zhruba 1 500 klientů. „Z bohaté palety našich služeb je v současnosti největší zájem o U-Konto s garancí 10 let zdarma, oblíbené jsou spotřebitelské úvěry s nejnižší úrokovou sazbou na trhu, hypoteční úvěry s historicky nejnižšími úrokovými sazbami a další,“ doplnila Mikezová. Také zde umí zajistit tzv. na klíč přechod k jiné bance, tzv. mobilitou bankovních produktů. „Zájemce o přechod k nám jen zavítá na naši pobočku a o vše další se postaráme sami. Zlevníme účet, úvěr… a jako bonus vaříme klientům dobrou italskou kávu.“

U vstupu do pobočky najdete také bankomat, který nejen vydává, ale i přijímá hotovost, což je výhodou pro třeba majitele obchodů. Bankomat je přístupný nepřetržitě. Provozní doba pobočky je ve všedních dnech od 8.30 do 17.00 hodin. (PR)

Pobočku najdete na rohu Havlíčkova náměstí a ul. 5. května

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.