ZÁKLADNÍ ŠKOLA VE SKÁLOVĚ ULICI OSLAVÍ 110 LET!

0

Velká týdenní oslava se chystá v týdnu od 21. do 26. května v Základní škole ve Skálově ulici. Budeme totiž společně slavit již 110 let od vzniku školy! „Pro naše žáky, absolventy, pedagogy i veřejnost jsme v tomto týdnu připravili řadu zajímavých akcí, které připomenou nejenom historii naší školy, ale také ukážou, jak se nám daří ve škole v současné době,” zve ředitel školy Michal Loukota.

A na co se můžete těšit?

V pondělí 21. května od 18.00 hodin zhlédnete v městském divadle představení o historii školy zpracované zábavnou a velmi překvapivou formou s překvapením v závěru.

Ve středu 23. května od 16.00 hodin proběhnou týmové soutěže pro organizace i firmy. Týmy si zasoutěží v různých disciplínách, odměnou jim bude raut.

Ve čtvrtek 24. května jste do školy ve Skálově ulici zváni na přednášku Davida Marka o historii školy. Ta se uskuteční ve školním klubu od 17.00 hodin.

V sobotu 26. května se od 10.00 hodin koná ve Skálově ulici Škola hrou. Příchozí se mohou těšit na soutěže v duchu první republiky, budou připraveny prohlídky školy, otevřena bude věž školy. Těšit se také můžete na občerstvení, možnost zakoupení nových školních triček a mikin. Vyfotit na památku se můžete v profi fotobudce a samozřejmě za zhlédnutí bude stát i připravená výstava.

„Na přípravě programu se podílejí žáci i učitelé naší školy,“ dodává Michal Loukota, „těšíme se, že si společně strávený týden užijeme i my.“

Pokud chcete získat více informací o jednotlivých akcích pořádaných v rámci oslav, sledujte stránky školy www.zsskalova.cz a zároveň profil školy na sociální síti Facebook.

Těšíme se na každého návštěvníka!
Jana Pekařová, jana.pekarova@zsskalova.cz

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.