ZÁŘIJOVÉ SPORTOVNÍ POZVÁNKY

0

Po prázdninách se po fotbale pomalu rozjíždějí i další sporty. Můžete zajít na házenou, přijít se podívat nebo se i aktivně zúčastnit otevřeného turnaje v rapid šachu. Můžete také své děti vzít na nábor do různých sportovních oddílů. A jedna mimořádná pozvánka na akci, která v našem regionu ještě nikdy nebyla: V sobotu 12. září se u Všeně uskuteční první krajské mistrovství v orbě. Máte-li nějaký vztah k zemědělství a ke starým i novým strojů, budete vítáni!

Sobota 5. září
* TURNOVSKÝ GRANÁT
. Otevřený turnaj v rapid šachu. Uskuteční se v sále KC Střelnice od 9.00 hodin. Prezentace od 8.30 hodin. Více na e-mailu: zdenek.marsalek@quick.cz
* FOTBAL / Semilsko – OP: Tatobity – Studenec B, DIVIZE B – ženy: Turnov WW – Jestřábí Lhota (13.30 Mírová!). Výkop všech utkání v 17.00 hodin, není-li uvedeno jinak!

Neděle 6. září
* FOTBAL / DIVIZE:
FK Pěnčín-Turnov – FK Trutnov, Jablonecko – OP: M. Skála – Jenišovice B. Výkop všech utkání v 17.00 hodin.

Sobota 12. září
* 1. OTEVŘENÉ MISTROVSTVÍ LIBERECKÉHO A STŘEDOČESKÉHO KRAJE V ORBĚ
. Letošnímu 42. ročníku mistrovství republiky v orbě předcházejí krajská mistrovství. Krajské kolo je organizováno za spolupráce Společnosti pro orbu ČR, Automoto klubu Vyskeř v AČR a společnosti Agroben Kacanovy s. r. o. a uskuteční se v katastru obcí Všeň a Žďár na pozemcích, které obhospodařuje společnost Agroben Kacanovy v blízkosti polního letiště Všeň. Nad mistrovstvími převzali záštitu hejtman Středočeského kraje Miloš Petera a Josef Jadrný, náměstek hejtmana Libereckého kraje pro resort životního prostředí a zemědělství. Program: 9.00 oficiální trénink, 11.00 zahájení, 11.30 start rozorávky, 14.15 konec orby, 15.15 vyhlášení výsledků. Do všech kategorií se můžete přihlásit na e-mailu: maly.a@centrum.cz.
* HÁZENÁ, ženy, 1. kolo ČP: TJ Turnov – Sokol Bělá pod Bezdězem. Sportovní hala  ve Skálově ulici od 16.00 hodin.
* FOTBAL / KP: Sedmihorky – Železný Brod, I. A třída: Rovensko – Rynoltice, I. B třída: Pěnčín – Bulovka (14.00!), Přepeře – LOKO Č. Lípa (14.00 hř. Semily!), Jenišovice – Mšeno B, Semilsko – OP: Mírová – Bělá, Přepeře B – Studenec (hř. Semily!). Výkop všech utkání v 17.00 hodin, není-li uvedeno jinak!

Neděle 13. září
* FOTBAL
/ Semilsko – OS: Rovensko B – Zálesní Lhota, Jablonecko – OP: Jenišovice B – Tanvald. Výkop všech utkání v 17.00 hodin.

Středa 16. září
* HOKEJOVÝ KLUB HC SRŠNI TURNOV 1931
pořádá nábor dětí. Hledáme kluky a holky nar. 2006 – 2009. Nábor se koná  na hřišti v Daliměřicích od 17.00 hodin a pak každou středu v září a v říjnu.

Sobota 19. září
* HÁZENÁ
, ženy, 2. liga: TJ Turnov – TJ Slavoj Tachov. Sportovní hala  ve Skálově ulici od 16.00 hodin.
* FOTBAL / Semilsko – OS: Tatobity – Martinice, DIVIZE B – ženy: Turnov WW – Dukla Praha B (13.30 Mírová!). Výkop v 16.30 hodin, není-li uvedeno jinak!

Neděle 20. září
* FOTBAL
/ DIVIZE: FK Pěnčín-Turnov – Suchol, Jablonecko – OP: M. Skála – Zásada B. Výkop v 16.30 hodin.

Sobota 26. září
* HÁZENÁ
, muži, Inter Reg liga: TJ Turnov – ŽBS Železný Brod. Sportovní hala  ve Skálově ulici od 13.30 hodin.
* FOTBAL / KP: Sedmihorky – Frýdlant, I. A třída: Rovensko – Stráž, I. B třída: Jenišovice – Osečná, Pěnčín – Doksy B, Přepeře – Bulovka (13.30 hř. Semily!), Semilsko – OP: Přepeře B – Stružinec (hř. Semily!). Výkop všech utkání v 16.30 hodin, není-li uvedeno jinak!
* HÁZENÁ, ženy, 2. liga: TJ Turnov – ČZ HBC Strakonice 1924. Sportovní hala  ve Skálově ulici od 16.00 hodin.

Neděle 27. září
* FOTBAL
/ DIVIZE: FK Pěnčín-Turnov – SK Semily (!), Jablonecko – OP: Jenišovice B – Rádlo, M. Skála – Tanvald. Výkop v 16.30 hodin.

NÁBORY

* Oddíl JUDO TSC Turnov hledá nové judistické naděje a vypisuje nábor dívek a chlapců ve věku od 5 do 12 let v termínu  do 15. října. Počet přihlášených je omezen kapacitou tréninkové tělocvičny v Alešově ulici u nádraží. Přihlášky na e-mail: vydra.judotu@quick.cz, tel. 606 260 340. Více na www.judoturnov.cz.

* Hledáš nový sport? Neváhej a přijď do oddílu STOLNÍHO TENISU. Pravidelné tréninky jsou ve středu v sále sokolovny ve Skálově ulici od 15.00 do 17.30 hodin. Zahajujeme již 2. září. Hlásit se mohou dívky i kluci již od první třídy. Bereme samozřejmě i starší. Kontakt: Ing. Jan Varcl, tel. 728 047 790 nebo e-mail: j.varcl@seznam.cz. Více na www.pinec-turnov.g6.cz.

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.