PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR O JARNÍCH PRÁZDNINÁCH 2013

0

Již třetí ročník jarního příměstského tábora proběhne letos v Turnově. Podobně jako v minulých ročnících ho připravilo občanské sdružení Povyk společně s občanským sdružením Náruč – Centrum pro rodinu. V průběhu jarních prázdnin od 4. do 8. března mohou rodiče využít nabídku příměstského tábora a každý všední den svěřit svoje dítě v obvyklý školní čas, a to od 7.30 hodin pedagogickým pracovníkům občanského sdružení.

Předání dětí-táborníků proběhne každý všední den v prostorách občanského sdružení Náruč – Centrum pro rodinu v sokolovně ve Skálově ulici, které poskytne vhodné klubové prostory a vhodné materiálové vybavení (kuchyňka, hrací pomůcky, jednoduché hudební nástroje atd.). Věk dětí, které budou na příměstský tábor přijímány, se pohybuje v rozmezí od první do sedmé třídy. Cena pobytu na jarním příměstském táboře je 220 korun na den. Z této částky je hrazen oběd a vstupy do tělocvičny.

Programová nabídka jarního tábora bude opět pestrá, nicméně se bude vyvíjet podle vývoje počasí. V programu je zařazeno sjezdové, případně i běžecké lyžování na sjezdovkách v okolí Turnova, bruslení, hry v tělocvičně, vodní hrátky v bazénu, horolezecká stěna, deskové a simulační hry.

Nutné vybavení táborníků se bude odvíjet dle činnosti naplánované na příslušný den. Každopádně zájemci o jarní tábor by si měli připravit sjezdové nebo běžecké lyže, brusle, dobré zimní oblečení, sportovní oblečení do tělocvičny, plavky a určitě přezůvky do klubovny.

Objednat dítě na tábor je nutné alespoň týden dopředu, abychom se vyhnuli například problémům se zajištěním obědů. Ve výjimečných případech, kdy vám selže například hlídání, se lze domluvit s organizátory na přijetí dítěte i v kratším termínu.

Kontaktní informace najdete na www.povykturnov.cz.
 
Za organizátory Zbyněk Báča, zbynek.baca@centrum.cz

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.