ZÁŘIJOVÉ SPORTOVNÍ POZVÁNKY

0

Zářijový sport, to je především kopaná, ale i probouzející se další kolektivní sporty po letní přestávce. První zářijová sobota bude ve znamení šachového turnaje na Střelnici, druhý víkend okoření závod dragsterů v Hoškovicích a 21. ročník legendárního cyklistického závodu 3x kolem Kalicha. Sportovní fandové by si měli udělat čas v pátek 26. a v sobotu 27. září – historicky poprvé se v Turnově bude hrát 1. liga volejbalu!

Sobota 6. září
* TURNOVSKÝ GRANÁT
, otevřený turnaj v rapid šachu, který je zařazen do 8. ročníku seriálu Grand Prix ŠSČR 2014/15. Kulturní centrum Střelnice, prezentace od 8.30 do 9.00 hodin. Přihlášky zasílejte na e-mail: zdenek.marsalek@quick.cz
* FOTBAL / KP: Sedmihorky – Skalice, Pěnčín-Turnov B – Semily, I. A. třída: Mírová – Cvikov, I. B třída: Jenišovice – Zásada, Semilsko-OP: Přepeře A – Bělá (14.00 Semily!), OS: Přepeře B – Studenec B(Semily). Výkop všech utkání v 17.00 hodin, není-li uvedeno jinak!

Neděle 7. září
* HÁZENÁ,
ženy, 1. kolo ČP: TJ Turnov, DHK Pardubice.

Pondělí 8. září
* Opět bude v provozu městský plavecký bazén na Výšince. Podrobnější informace o provozu na www.bazen-turnov.cz

Sobota 13. a neděle 14. září
* Na letišti v Hoškovicích u Mnichova Hradiště se koná velké finále seriálu MEZINÁRODNÍHO MISTROVSTVÍ ČR DRAGSTERŮ – CZECH DRAG SERIE a velké finále evropské Super Twin Top Gas Serie. V sobotu kvalifikační jízdy začínají ve 12.00 hodin, v neděli pokračují od 9.30 hodin + závod pro amatéry. Hlavní závod se jede od 13.00 hodin. Pozor! Příjezd na letiště je možný pouze přes Mnichovo Hradiště kolem zámku.

Sobota 13. září
* 3x KOLEM KALICHA
. 21. ročník legendárního cyklistického závodu. Místem startu a cíle je Malá Skála (u sokolovny). Soutěž je vypsána pro všechny věkové kategorie. Prezentace závodníků od 8.30 hodin, start první kategorie je v 10.30 hodin. Více informací na www.xc-malaskala.cz, www.hmozdirovanadace.cz.
* FOTBAL / DIVIZE žen, sk. B: FK Pěnčín-Turnov WW – Třebestovice (13.30 Mírová!), I. B třída: Rovensko – Rokytnice, Liberecko-OP: Pěnčín – Jablonné, Semilsko-OP: Přepeře A – Jilemnice B, OS: Tatobity – Rovensko B, Přepeře B – Martinice. Výkop všech utkání v 17.00 hodin, není-li uvedeno jinak!
* FLORBAL, 3. kolo Poháru České pojišťovny. TJ Turnov – Athletisc Praha. Hala TJ ve Skálově ulici, začátek v 18.30 hodin.

Neděle 14. září
* FOTBAL
/ DIVIZE: FK Pěnčín-Turnov – Kutná Hora, Jablonecko-OP: Jenišovice B – Zásada B. Výkop všech utkání v 17.00 hodin.
* HÁZENÁ, muži, Český pohár, 2. kolo: TJ Turnov – Náchod. Hala TJ od 17.00 hodin.

Pondělí 15. září
* BĚH NADĚJE
. Pořádá Základní škola v Pěnčíně u Turnova. I letos je akce spojena se sbírkou, jejíž výtěžek  se prostřednictvím organizace Levity zasílá na podporu výzkumu léčby rakoviny. Prezentace od 14.45 hodin v areálu u fotbalového hřiště. Běh, chůze nebo projetí na kole či s kočárkem nenáročným terénem bude odstartováno v 15.30 hodin.

Sobota 20. září
* FOTBAL
/ KP: Sedmihorky – Velké Hamry, I. A třída: Mírová – Harrachov, I. B třída: Jenišovice – Ž. Brod B. Výkop všech utkání v 16.30 hodin.
* FLORBAL: Národní liga mužů. Začátek v 19.00 hodin v hale TJ ve Skálově ulici.

Neděle 21. září
* HÁZENÁ,
ženy, 2. liga: TJ Turnov – TJ Loko Cheb. Hala TJ od 16.00 hodin.
* FOTBAL / KP: Pěnčín-Turnov B – Hrádek, Jablonecko-OP: Jenišovice B – M. Skála, Semilsko-OS: Rovensko B – Kruh, Liberecko: Pěnčín – Vratislavice. Výkop všech utkání v 16.30 hodin.
* HÁZENÁ, muži, krajský přebor: TJ Turnov – TJ Náchod B. Hala TJ od 18.00 hodin.

Pátek 26. září
* VOLEJBAL
, 1. liga (!), muži: TJ Zikuda Turnov – TJ Slavia Hradec Králové. Hala TJ od 19.30 hodin.

Sobota 27. září
* VOLEJBAL
, 1. liga (!), muži: TJ Zikuda Turnov – VK Choceň. Hala TJ od 17.00 hodin.
* FOTBAL / I. B třída: Rovensko – Smržovka, Jenišovice – Mšeno B, Liberecko-OP: Pěnčín – Višňová B, Semilsko-OS: Tatobity – Víchová B. Výkop všech utkání v 16.30 hodin.

Neděle 28. září
* HÁZENÁ, ženy, 2. liga: TJ Turnov – HK Spartak Ústí nad Labem. Hala TJ od 16.00 hodin.
* FOTBAL / DIVIZE sk. C: FK Pěnčín-Turnov – Letohrad, Semilsko-OP: Přepeře – H. Branná B (13.30 Semily!), OS: Rovensko B – Přepeře B. Výkop všech utkání v 16.30 hodin, není-li uvedeno jinak!

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.