VÁNOČNÍ BAZÉN, KLUZIŠTĚ A SJEZDOVKA

0

Vypadalo to nadějně, ale podle poslední dlouhodobější předpovědi počasí o vánočních a novoročních prázdninách si sněhu v Turnově mnoho neužijeme. Na lyže tedy bude nutné vyrazit do hor, kde je ho poměrně dostatek a v těchto dnech se rozjedou první vleky. I tak je ale přímo v Turnově dost příležitostí, jak a kde si protáhnout tělo po vánočních kulinářských zážitcích. Zimní stadion Ludvíka Koška v Maškově zahradě stále táhne návštěvníky. Plno je zde na hokejových zápasech, plno je i v hodinách vyhrazených veřejnému bruslení. Kdo nechce na brusle, může si jít zaplavat do bazénu na Výšince, nebo spojit do sportovního rodinného odpoledne obojí!

BRUSLENÍ A PLAVÁNÍ – HODINY PRO VEŘEJNOST
* Zimní stadion v Maškově zahradě (www.maskova-zahrada.cz).
* Plavecký bazén Výšinka (www.bazen-turnov.cz).

Hodiny pro veřejnost na kluzišti a v bazénu

LYŽAŘSKÝ VLEK VE STRUHÁCH (www.klturnov.cz):
Na sezonu jsou zde připraveni, sněhová děla rozmístěna, aby se ale s umělým zasněžováním mohlo vůbec začít, je třeba několikadenní teplota kolem mínus pěti. Tak pravděpodobně se do Struh vydáme až v lednu jako vloni. Vše aktuálně můžete sledovat on-line: http://kamery.itbusiness.cz/struhy2.html
Sjezdovka ve Struhách je dlouhá 300 m s převýšením 50 m, vlek má kapacitu 600 osob za hodinu, k dispozici je i malý provázkový vlek pro děti. Areál nabízí kompletní zázemí pro rodinné lyžování.

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.