VÁNOČNÍ A NOVOROČNÍ PRÁZDNINY V TURNOVĚ: LYŽE, BRUSLE, PLAVÁNÍ

0

Teploty pod bodem mrazu a umělé zasněžování umožňují spuštění provozu turnovské sjezdovky ve Struhách. „Na sjezdovce leží kolem jednoho metru přírodního a umělého sněhu, měli bychom proto přežít i nadcházejí oblevu,“ uvedl správce lyžařského areálu Josef Ulrich. Turnovská 300 metrů dlouhá sjezdovka se standardním a provázkových vlekem pro malé děti bude v provozu od středy 23. prosince od 9.00 hodin. Na Štedrý den tu bude zavřeno, ale potom až do 3. ledna se tu bude lyžovat každý den od 9.00 do 21.00 hodin! Kromě lyžování si ale můžete také zajít zabruslit i zaplavat:


n200912212031_sport_118_09_brusleUmělá ledová plocha
je Turnovským k dispozici již pátou sezonu. Najdete ji u haly TSC u nádraží. Také zde je pro zájemce připraven prakticky nepřetržitý vánoční a novoroční provoz. Počasí je pro ledovou plochu ideální, ani plánované mírné oteplení kvalitní bruslení neohrozí.

n200912212032_sport_119_09_plavaniOd letošního podzimu je v Turnově také k dispozici zrekonstruovaný plavecký bazén na Výšince. Ten se stal v poslední době vyhledávaným místem trávení volného času především rodin a menšími dětmi. Díky prohloubení bazénu si tady ale slušně zaplavou i dospělí. Také v turnovském bazénu si nově přichystali návštěvní hodiny pro veřejnost počas svátků. Nabídka sportovního vyžití je tedy o Vánocích 2009 k dispozici v míře, která tu ještě nikdy nebyla! Sport je také dobrou kompenzací prostřeným vánočním stolům…

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.