V TURNOVĚ SE LYŽUJE (A BRUSLÍ)

0

I když to při pohledu z okna na žádnou velkou zimu nevypadá, lidem z Klubu lyžarů Turnov se podařilo nemožné. Zdejší areál ve Struhách je asi jediným mimo horských středisek, kde se mezi svátky, kdy teploty atakují desítku nad nulou, lyžuje! Podle správce areálu Arnošta Möllera je k dispozici dostatek umělého sněhu, navíc se má především v noci mírně ochladit. Po celé vánoční a novoroční prázdniny se bude lyžovat denně v době od 9.00 do 21.00 hodin, na Silvestra bude otevřeno od 9.00 do 16.00 hodin. Na sjezdovku můžete také přijít oslavit konec roku a vstup do roku nového, silvestrovská oslava tu začíná v 19.00 hodin, vlek má jezdit nejméně do 23.00 hodin!

Lyžařský areál ve Struhách má nové osvětlení, nové občerstvení se zastřešenou terasou, pro návštěvníky je k dispozici zpevněné parkoviště, instalován byl nový odbavovací systém s čipovými kartami. Areál disponuje technikou na umělé zasněžování, 300 metrů dlouhá sjezdovka s převýšením 50 metrů je denně upravována rolbou. Kapacita vleku je 600 osob za hodinu.
Jedna hodina lyžování zde přijde na 60 Kč, děti do 15 let platí 50 Kč. Odpolední lyžování stojí 180 Kč (145 Kč), celodenní 220 Kč (170 Kč), večerní lyžování je jednotně za 60 Kč.

Kdo lyže nemusí, ale sportovat chce, má v Turnově i možnost bruslení na umělém ledu u haly TSC u nádraží. I zde je nyní otevřeno denně.

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.