TURNOVSKÁ SPORTOVIŠTĚ „JEDOU“ DLE NOVÝCH CENÍKŮ

0

Tíživá energetická situace se promítla i do nových ceníků sportovišť. Navýšení schválili turnovští radní. Za zvýšením vstupného v novém roce stojí prudký nárůst cen zejména energií, ale i materiálů a služeb. Přestože všechna sportoviště ihned začala s řadou hospodárných opatření, a to od výměny svítidel na úsporné osvětlení s nižší spotřebou elektřiny až po zkrácení provozu (např. ukončení provozu zimního stadionu se plánuje 19. března, což je o měsíc dříve než jindy), stále se nedaří pokrýt ztráty.

Na Zimním stadionu Ludvíka Koška od nového roku zaplatí účastníci veřejného bruslení o 10 Kč navíc. Cena za 1,5 hodiny je pro dospělého 110 Kč (místo původních 100 Kč). Děti, studenti, senioři 60+ a doprovod zaplatí 70 Kč (původně 60 Kč). Zvýhodnit vstupné pro rodiny s dětmi se nově snaží rodinná vstupenka – děti a studenti platí vždy jen 40 Kč. Zhruba o 100 až 400 Kč se potom zdražení promítlo do cen pronájmu ledové plochy.
Ceníky rovněž upravil plavecký bazén na Výšince. Hodinové vstupné pro dospělého stouplo z 80 na 90 Kč. Zlevněné vstupné pro děti do 15 let a důchodce stojí 80 Kč. Rodinné vstupné zůstalo beze změny. Permanentka pro dospělého na 12 vstupů nyní vyjde na 900 Kč (původně 800 Kč), permanentka zlevněná pro děti a seniory na 800 Kč (původně 700 Kč). O 100 až 200 korun potom stouply výukové lekce pro mateřské a základní školy.
Ceny mírně narostly také na atletickém stadionu, tenisových kurtech, v Sokolovně Mašov nebo sportovní hale v Turnově II. Všechny informace o sportovištích najdete na www.maskova-zahrada.cz.

(Zdroj: TZ města Turnov)

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.