TURNOV MÁ NOVÉ BEACHVOLEJBALOVÉ KURTY, SLAVNOSTNÍ OTEVŘENÍ PROBĚHNE 14. ČERVNA

0

Po několikaletém úsilí se podařilo splnit sen mnoha volejbalistů a dokončit areál beachvolejbalových kurtů a volnočasové zóny. Nové sportoviště se nachází pod atletickým stadionem, vybudovala ho Tělovýchovná jednota Turnov ve spolupráci se Sokolem Turnov, na jejichž pozemcích se celý areál nachází.

Velké díky patří představitelům TJ za podporu a realizaci projektu, Sokolům Turnov za podporu a spolupráci, firmě Zikuda – vodohospodářské stavby za vybudování areálu, městu Turnov a jednotlivcům za poskytnutí finančních příspěvků.
V areále je nyní potřeba dokončit mnoho detailů a už nyní začal být užíván v rámci zkušebního provozu. Volejbalový oddíl TJ Turnov připravuje provozní řády a rezervační systém, aby areál mohl začít žít svým sportovním životem a mohl sloužit nejen členům oddílu, ale i široké sportovní veřejnosti a turnovským školám. O detailech budeme brzy informovat.
Tělovýchovná jednota a volejbalový oddíl shání i nadále finanční prostředky na dokončování mnoha detailů. Vážíme si každého příspěvku, který jsme od veřejnosti získali. Případní další zájemci nás mohou podpořit v naší sbírce (https://www.darujme.cz/projekt/1206864). Moc děkujeme!
Pavel Starý, volejbal TJ Turnov

POZVÁNKA NA OFICIÁLNÍ OTEVŘENÍ AREÁLU BEACHVOLEJBALOVÝCH KURTŮ V TURNOVĚ!
S radostí vás zveme na oficiální otevření areálu nových beachvolejbalových kurtů. Tento nezapomenutelný sportovní okamžik se uskuteční ve středu 14. června a chceme si ho společně užít.
Turnov se stává novým domovem pro tuto vzrušující plážovou sportovní disciplínu, a my bychom byli velmi rádi, kdybyste se k nám při slavnostním zahájení připojili. Otevření představuje významný milník nejen pro volejbalisty a členy TJ, ale i pro místní sportovní nadšence z řad široké veřejnosti. Areál bude k dispozici pro všechny.
Jsme rádi, že pozvánku na moderování této sportovní události přijal herec Petr Vydra, hudebně nás podpoří kapela FD Band, žízeň uhasí Pivovar Rohozec a co se týká sportu, těšit se můžete i na exhibiční utkání beachvolejbalových profesionálů.
Jsme hrdí na to, že se nám společně s TJ Turnov, s podporou Sokolů, a díky skvěle odvedené práci firmy Zikuda podařilo tento projekt dokončit v plánovaném termínu a areál je připravený na první ostrou sezonu. Slavnostní páska bude přestřižena 14. června v 16.00 hodin.
Janek Blažek, oddíl volejbalu TJ Turnov

Více informací na www.turnov-volejbal.cz/beach

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.