ČTVRTEK 3. ZÁŘÍ V 8.00 HODIN: OTEVÍRÁME PŘIHLAŠOVÁNÍ DO KROUŽKŮ ŽLUTÉ PONORKY

0

Nabídka kroužků a kurzů byla již zveřejněna na našem webu. Využijte příležitosti si v klidu domova promyslet, co vás a vaše děti bude bavit. Pro příklad uvádíme několik novinek a zajímavostí v naší nabídce:

Zveme zájemce o odkrývání tajemství ukrytých v kamenech, skalách a přírodě vůbec do mineralogického kroužku, který probíhá v mineralogické dílně Žluté ponorky.
Kroužek historického šermu, přijímá kluky i holky do svých řad. Kdo má rád irskou hudbu nebo zkrátka jen společný pohyb, toho rád na kroužku irských tanců uvítá skvělý tanečník Martin Vít. Audiovizuální kroužek pro mladé techniky umožní účastníkům nahlédnout do kuchyně zvukaře a osvětlovače, nebo si prakticky osahat práci kameramana a videostřihače. Zveme děti od pěti let do nového kroužku Malý kutil – malá kutilka, taneční kroužek street dance přibírá nové členy v pobočce v Turnově II. Do dalšího roku vstupuje „Elektro laboratoř“ – kroužek, kde si účastníci vyzkouší vše od pájení po programování a tisku na 3D tiskárně.

Hledáme také nové vedoucí kroužků!
Máte-li chuť a energii pracovat odpoledne s dětmi, kontaktujte kapitána Žluté ponorky na telefonu 603 293 957. Těšíme se na nové kolegy na palubě Ponorky. Podrobnosti osobně.

Tomáš Zakouřil, ředitel Střediska volného času ŽLUTÁ PONORKA TURNOV, Husova 77
www.ponorkaturnov.cz, info@ponorkaturnov.cz

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.