SPORTOVNÍ KVĚTNOVÉ POZVÁNKY

0

Květnové sportovní pozvánky na Turnovsku jsou rámovány několika akcemi. Kromě toho, že se bude na fotbalových trávnících rozhodovat o bytí a nebytí některých týmů ve svých soutěžích (konkrétně se to týká divizního týmu Turnova a Sedmihorek v krajském přeboru), je tu i několik „stálic“. V úvodu měsíce jsou to závody nejrychlejších motocyklů – dragsterů – na letišti v Hoškovicích, koná se také tradiční Memoriál Ludvíka Daňka, což je prestižní setkání nejlepší diskařů světa. Letošní květen také přináší oslavy 80. výročí turnovského stolního tenisu, je tu i několik cyklistických pozvánek na akce s podporou Pivovaru Rohozec.

Středa 1. května
* FOTBAL
/ III. liga sk. B – ženy: FK Pěnčín-Turnov – Všestudy (Pěnčín), výkop v 10.30, Semilsko – OS: Rovensko B – D. Branná (14.00), III. třída-JIH: Pěnčín – Žibřidice (13.00), KP: FK Pěnčín-Turnov B – VTJ Rapid Liberec (17.00).

Sobota 4. a neděle 5. května
* MEZINÁRODNÍ ZÁVOD DRAGSTERŮ
– jezdci z celé Evropy  na letišti v Hoškovicích u  Mnichova Hradiště. Ojedinělá adrenalinová sportovní událost – mezinárodní závod těch nejrychlejších motocyklů – dragsterů, které disponují výkonem až 400 koní a ¼ mílovou vzdálenost zvládnou za 8s s konečnou rychlostí kolem 300 km/h. Více najdete na www.dragster.cz.

Sobota 4. května
* FOTBAL
/ I. B třída: Rovensko – N. Ves, Semilsko – OP: Malá Skála – H. Branná B, III. třída-JIH: Pěnčín – Bílý Kostel. Výkop všech utkání v 17.00 hodin.

Neděle 5. května
* FOTBAL
/ DIVIZE sk. C: Pěnčín-Turnov – Svitavy, Semilsko – OS: Rovensko B – Zál. Lhota. Výkop všech utkání v 17.00 hodin.

Sobota 11. května
* FOTBAL
/ KP: Pěnčín-Turnov B – Jablonec n. J., Sedmihorky – Doubí, I. B třída: Rovensko – Ž. Brod B, Semilsko – OP: Malá Skála – Košťálov B, Tatobity – Horka B, III. třída-JIH: Pěnčín – Zdislava. Výkop všech utkání v 17.00 hodin.

Neděle 12. května
* HÁZENÁ,
muži, Inter REG liga: TJ Turnov – Náchod B. Začátek v 17.00 hodin v hale TJ ve Skálově ulici.

Sobota 18. května
* FOTBAL
/ I. A třída: Mírová – Frýdlant. Výkop v 17.00 hodin.

Neděle 19. května
* JUDO,
2. kolo samurajské katany. Začátek v 10.00 hodin v hale TSC u turnovského nádraží – uvidíte víc než 200 mladých nadějí z 20 oddílů ČR. Více na www.judoturnov.cz.
* FOTBAL / DIVIZE sk. C: FK Pěnčín-Turnov – Dobrovice, III. liga sk. B – ženy: FK Pěnčín-Turnov – Bohemians Praha (10.30), Semilsko – OP: Mírová B – Studenec (14.00), OS: Rovensko B – Poniklá. Výkop všech utkání v 17.00 hodin, není-li uvedeno jinak!

Středa 22. května
* FOTBAL
/ Semilsko – OP: Malá Skála – Vysoké, OS: Tatobity – Vysoké B. Výkop všech utkání v 17.00 hodin.

Sobota 25. května
* IV. ZATÁČKA CUP.
Přebor Turnova v amatérské kopané. Hřiště u Gymnázia od 9.00 hodin. Bohaté občerstvení se svijanským pivem! Spousta zábavy! Představí se 12 týmů. Akci organizuje FC Zatáčka tým, sdružený kolem populární hospody do Výšinkou.
* 80 LET STOLNÍHO TENISU V TURNOVĚ. V rámci oslav proběhne od 12.30 hodin turnaj pro mládež oddílu a všechny bývalé i současné hráče. Od 17.00 se koná společenský večer v restauraci Sokolovna
* FOTBAL / III. liga sk. B – ženy: FK Pěnčín-Turnov – Hradištko (10.30!), KP: Sedmihorky – Jablonec n. J., I. B třída: Rovensko – Ruprechtice, Semilsko – OP: Malá Skála – Stružinec, OS: Tatobity – Vysoké, III. třída-JIH: Pěnčín – Č. Dub. Výkop všech utkání v 17.00 hodin.

Neděle 26. května
* FOTBAL
/ KP: FK Pěnčín-Turnov B – Doksy, I. B třída: Jenišovice – Rokytnice, Semilsko – OS: Rovensko B – Bozkov B. Výkop všech utkání v 17.00 hodin.

Úterý 28. května
* 14. ROČNÍK MEMORIÁLU LUDVÍKA DAŇKA
. Sportovní a společenské setkání, největší svého druhu v Libereckém kraji. Městský atletický stadion v Turnově ve Skálově ulici, začátek ve 13.30 hodin. Podrobnosti přineseme v samostatném článku.

Středa 29. května
* FOTBAL
/ Semilsko – OP: Malá Skála – Roztoky

OSTATNÍ
* Za podpory pivovaru Rohozec vzniká nový miniseriál bikeových závodů pod názvem MTB ROHOZEC CUP 2013. Tento pětidílný seriál, který by rád oslovil hobby cyklisty z Českého ráje a okolí, zahrnuje jak nově vzniklé soutěže, tak již zaběhlé podniky. MTB ROHOZEC CUP 2013 zahrnuje různé cyklistické disciplíny, jako cross-country, časovky, večerní závod atd.
Termíny jednotlivých závodů jsou:
* 3. května – noční tříhodinovka Střížovice
* 25. května – Střížovický upocenec
* 1. června – Vyskeřský Handicap
* 16. června – Rohozec 2K
Podrobné info na www.pivorohozec.cz

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.