250 ČESKÝ RÁJ

0

Čtvrtý ročník štafetového běžeckého závodu 250 ČESKÝ RÁJ se uskuteční 26. a 27. května. Závod probíhá po celém území Českého ráje od pátečního odpoledne do následujícího sobotního večera. Jedná se o štafetový závod pro osmičlenné týmy, kdy každý z běžců absolvuje třikrát zhruba 10kilometrový úsek krajinou Českého ráje. Celkem tedy přibližně 250 kilometrů, proto „dvěstěpadesátka“.

Závod svoji zajímavou trasou v nádherných kulisách pískovcových skal, hlubokých údolí a romantických hradů, svým kamarádským pojetím a celkovým charakterem láká především amatérské běžce, party kamarádů i firemní týmy.
Ve sportovní kategorii „250” se mezi favority počítají dvojnásobní vítězové „WHY NOT“, premianti z Vltava runu „WINEHOUSE” a liberecký tým „UX FANS”. Prvenství k dámské kategorii „LADY” bude obhajovat tým „DESORIENTOVANÉ SOKOLKY”, resp. „POSTŘIŽINSKÝ KECKY“ v kategorii „MASTERS”.

Start a cíl závodu je umístěn do kempu Sedmihorky. Více informací, detailní popis trasy a další zajímavosti najdete na webu https://250cr.cz nebo Facebooku https://www.facebook.com/250ceskyraj
#nejkrasnejsizavod #250ceskyraj @250ceskyraj

…běžci na trati

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.