SPORTMIX: FOTBALOVÝ MINISPECIÁL – V TURNOVĚ SE PŘEDSTAVÍ FC BAYERN MNICHOV

0

Žhavé léto přináší také žhavé novinky a krom běžného dění ve fotbalových oddílech, které už mají za sebou několik soutěžních kol podzimu, se sportovní veřejnost dozvídá další informace i ze zákulisí. V Přepeřích se po třech kolech mění trenér. Do srdce Českého ráje míří hráči FC Bayern Mnichov. To není fikce ani další zápas ligy mistrů, ale realita, přetavená do kategorie U15.

FOTBAL
* Změna trenéra

Nepřesvědčivé výsledky v dnes již loňském ročníku a až v posledním kole zachráněná Česká fotbalová liga vyvolala řadu otázek kolem dalšího působení Lukáše Jarolíma na pozici trenéra FK Přepeře. Ten dostal důvěru také do nové mistrovské sezony, ale Přepeřští po výhře v Hradci už „nezabrali“ a po domácí prohře v derby s nováčkem z Liberce nebodovali ani v Chlumci. V půlce týdne dorazila do naší sportovní redakce zpráva následujícího znění. „Po vzájemné dohodě jsme ukončili spolupráci s trenérem Lukášem Jarolímem. Bohužel nebyly výsledky. Za deset posledních mistráků jen výhra v Hradci. Hlavním trenérem bude Miroslav Procházka a asistenty zůstávají Jakub Synek a Jaroslav Nesvadba,“ napsal majitel a prezident klubu Michal Kupka.
Nový kouč si už převzal mužstvo a na třetiligovou lavičku usedne poprvé v sobotu 26. srpna, kdy se v přepeřské RTW Aréně u trati představí SK Sokol Brozany.

* NISA CUP 2023
Městský fotbalový stadion v Turnově bude o nadcházejícím víkendu hostit utkání skupiny A mezinárodního mládežnického turnaje. Ta budou v pátek hrána na 1x 30 minut a ta sobotní o konečné umístění 2x 20 minut. Na stadionech v Liberci a Hrádku nad Nisou odehraje své zápasy skupina B, v níž se sešly kluby AC Sparta Praha, Slovan Liberec, FC Hradec Králové a anglický Brighton.

Rozpis turnovských utkání v pátek 25. 8.:
12.30 Lyngby BK – FK Ústí nad Labem
13.20 Bayern Mnichov – Sigma Olomouc
14.10 Lyngby BK – FC Bayern Mnichov
15.00 Sigma Olomouc – FK Ústí nad Labem
15.50 FK Ústí nad Labem – FC Bayern Mnichov

Sobotní stříbrná skupina začíná v Turnově v 8.30 hodin a jednotlivé soupeře určí páteční výsledky. O konečné umístění se začne hrát v 11.30 a 12.30 hodin. „Vše bylo hodně narychlo, tak snad všechno zvládneme tak, aby byli organizátoři spokojeni. Nás moc těší, že turnovská adresa začíná být zajímavá i pro takovéto mezinárodní akce,“ prohlásil stručně šéftrenér turnovské mládeže Jiří Šulc. Jak on, tak i vedení FK Turnov věří, že rozšíření nabídky kvalitního fotbalu zajisté využijí také sváteční diváci z Turnova a jeho blízkého okolí.

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.