SPORT NA TURNOVSKU: ZÁŘIJOVÉ POZVÁNKY

0

(nabídka je průběžně doplňována)Sportovní redakce TvA, do budoucna se stálým redaktorem, se hlásí o slovo. Je tu první sportovní nabídka. Naším cílem je postupně na TvA vytvořit paralelně dva informační servisy – pozvánky. Jeden se bude týkat kultury a pozvánek do společnosti, druhý sportu. První najdete v rubrice „Turnovsko v akci“, která je i názvem celého serveru (furt se něco děje), druhý v rubrice „Sport na Turnovsku“.

Zatímco první servis již léta dobře funguje zejména díky Kulturnímu centru, kulturním spolkům, organizacím, občanským sdružením, firmám a samotným pořadatelům koncertů, setkání a přehlídek, druhý zde nikdy nebyl. Přitom se sportovní nadšenci a činovníci často smutně dívají do prázdného hlediště. Jenže: Nejde jen o to sportovní utkání uspořádat, ale i na něj pozvat lidi!

 

Sportovní servis bude vypadat podobně jako servis kulturně společenský (ZDE). Nabídka je zatím malá, ale tvůrci TvA jsou plni optimismu. Minimálně za zkoušku to stojí, co říkáte? Sportovní oddíly a jednotliví pořadatelé mohou pozvánky na adresu info@turnovskovakci.cz  posílat průběžně. Zveřejnění je zdarma.

 

Sobota 6. září

* Florbal: přátelské utkání žen mezi TJ Turnov a SG Sparrkasse Weissenfels (Chemnitz). Soupeřky z Německa hrají nejvyšší německou soutěž. Momentálně jsou na soustředění v Harrachově. Utkání začíná v 17.00 hodin v hale TJ ve Skálově ulici.

 

Neděle 7. září

* Fotbal: Divizní FK Pěnčín-Turnov hostí od 17.00 hodin Horní Měcholupy (fotbalový stadion v Koškově ulici).

 

Sobota 13. září

* Atletika: V 10.00 hodin začíná na Městském atletickém stadionu Ludvíka Daňka v Turnově třetí kolo krajského přeboru družstev juniorů a dorostu. Celkem se představí čtyři kategorie: junioři, juniorky, dorostenci, dorostenky. Mladí atleti budou bojovat o postup na semifinále ČR. Jistý postup si již po dvou základních kolech zajistili dorostenci AC SYNER Turnov, kteří s přehledem vedou tabulku a už se chystají na semifinále do Pardubic. Turnovští dorostenci již pravidelně vozí ze svých soutěží republikové medaile. Časový pořad je plánovaný zhruba do 13.30 hodin.
* Fotbal: Od 17.00 hodin hostí v krajském přeboru Sedmihorky mužstvo FK Pěnčín-Turnov „B“. Bude se hrát malé derby!

 

Neděle 14. září
* Házená: Ve 14.00 hodin začíná ve sportovní hale ve Skálově ulici v pořadí druhé druholigové vystoupení turnovských házenkářek, které hostí družstvo z Písku.
* Fotbal: Divizní FK Pěnčín-Turnov hostí od 17.00 hodin mužstvo z Týniště nad Orlicí (fotbalový stadion v Koškově ulici).

Sobota 20. září

* Myslivecké sdružení Vesecko Malý Rohozec společně s firmou Duveramo s.r.o. Turnov pořádá soutěž v brokové střelbě na střelnici MS Vesecko na Malém Rohozci. Začátek soutěže je v 9.00 hodin. Více na www.myslivost.cz/msvesecko
* Házená: V krajském přeboru muži
TJ Turnov hostí od 10.30 hodin mužstvo Ledče nad Sázavou. Druhá liga žen. Turnovské hráčky hostí od 12.30 hodin mužstvo Spartaku Ústí nad Labem (utkání se hrají v hale TJ ve Skálově ulici).
* Basketbal: Východočeská liga v basketbalu mužů: TJ Turnov – Hořice. Od 18.00 hodin v hale TJ ve Skálově ulici.

Neděle 21. září

* Basketbal: Východočeská liga v basketbalu mužů: TJ Turnov – CHLUMEC nad Cidlinou. Od 10.00 hodin v hale TJ ve Skálově ulici.
* Fotbal: Od 16.30 hodin hostí v krajském přeboru FK Pěnčín-Turnov „B“ mužstvo z Českého Dubu (utkání se hraje na hřišti v Pěnčíně).

 

Sobota 27. září

* Fotbal: FK Sedmihorky hostí v krajském přeboru od 16.30 hodin Český Dub.
* Florbal: Liberecká liga mužů (4. liga). Zápasy se hrají v turnovské hale TJ ve Skálově ulici.

Turnaj:

9:00 – FBC Čmeláci Cvikováček – TJ Turnov B

10:30 – Death Stars FBC LIberec C – Garden Band FBC Liberec D

12:00 – 1. FBK Campus Jablonec nad Nisou B – SOS Věž Lig Český Dub

13:30 – Garden Band FBC Liberec D – FBC Čmeláci Cvikováček

15:00 – TJ Turnov B – 1. FBK Campus Jablonec nad Nisou B

16:30 – SOS Věž Lig Český Dub – Death Stars FBC Liberec C

Neděle 28. září

* Fotbal: Divizní FK Pěnčín-Turnov hostí od 16.30 hodin mužstvo Cidliny-Lužce.

* Futsal: FC Dalmach se letos představí po loňském vítězství v divizi ve druhé nejvyšší soutěži. Více najdete na www.fcdalmach.ic.cz

Futsal – krajský přebor Liberecka:

TJ FC Dalmach Turnov „B“ – Mapa Č.Lípa „B“, začátek v 17.00 hodin (hala TJ Turnov ve Skálově ulici)

Druhá liga:

TJ FC Dalmach Turnov – Andy Liberec, začátek v 19.00 hodin (hala TJ Turnov ve Skálově ulici)

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.