SOUTĚŽ O VOLNÉ VSTUPENKY NA HOKEJOVOU BITVU S RUSKEM!

0

Díky novému zimnímu stadionu a především plnění proklamací nově vzniklého HC Turnov 1931 se v rámci spolupráce s extraligovými Bílými Tygry do srdce Českého ráje vrací také špičkový mezinárodní hokej. V minulosti velmi sledované duely s ruskými hokejisty si tak diváci Turnovska mohou opět připomenout, byť jen v kategorii U 16. I tak se trojutkání mladých reprezentantů České republiky s vrstevníky z Ruska těší velkému zájmu sportovní veřejnosti a pořadatelé mají už teď opravdu napilno. Přesto se TvA podařilo s nimi připravit čtenářskou SOUTĚŽ, která vždy pěti výhercům zajistí VOLNÝ přístup na utkání v neděli 20. 12. (17.00), pondělí 21. 12. (18.00) a úterý 22. 12. (17.00).

n201512092032_sport_217_015_zsJe to paradoxní, ale přestože turnovský hokej začíná tzv. od píky, v jeho hráčském kádru se nachází i několik borců, kteří mají i přes dlouholetou absenci ledu mezinárodní zkušenosti. Nedávno jsme již přinesli profil kapitána týmu Petra Jágra, který se do Turnova vrátil jako liberecký bílý tygr oklikou přes angažmá v Anglii. Utkání v reprezentačním dresu U 16 a U 17 mají za sebou také Lukáš Mizerík a Jan Zákoutský. V U 20 působil „boleslavský“ brankář Tomáš Fikrt, jenž se v turnovských barvách stává velkou oporou. Téměř hollywoodský nádech pak má příběh Matěje Pekaře z Frýdštejna (15), který po svých začátcích pod trenérem Jaroslavem Chramostou na mobilním kluzišti u haly TSC nyní hraje hokej v Detroitu! A právě jeho povinnosti tam, mu bohužel neumožní objevit se jako člen kádru české U 16 v turnovském trojutkání (bližší informace o jeho působení za velkou louží připravujeme). To téměř povinnou účast budou mít hráči Turnova, kteří ovšem přijdou o nedělní zápas, a to díky dalšímu mistrovskému kolu krajské ligy mužů v České Lípě.

Zcela jiné starosti mají organizátoři, v jejichž čele stojí člen výboru HC Turnov 1931 Vladimír Jágr. „Prosincová akce je dílem hokejového svazu, my jsme v pozici spolupořadatele, který zajišťuje například lékařskou pohotovost či dohled státní a městské policie během všech tří zápasů. Český národní tým, který se po návratu z turnaje čtyř zemí ve švédském Tarnasu ubytuje v Liberci, sem bude k zápasům dojíždět. To jejich ruský soupeř se po příjezdu v sobotu 19. prosince usídlí v hotelu Karel IV. Ještě týž večer mají domluven první trénink a v hracích dnech je čeká dopolední rozbruslení na stadionu.“ Ačkoliv to není v povinnostech realizačního týmu, turnovští funkcionáři hodlají ruské výpravě nabídnout též mimosportovní program, jako třeba exkurzi v pivovaru nebo návštěvu muzea či nějaké památky dle dostupných možností. „Zkrátka, chceme udělat všechno pro to, aby se našim hostům u nás líbilo. Nejde tady jen o to, potvrdit, že jsme schopni coby HC Turnov 1931 hostit a zvládnout takovou významnou sportovní událost, ale především zviditelnit Turnov jako město, kde se vedle jeho obyvatel mohou příjemně cítit také jeho návštěvníci,“ uvědomuje si koordinátor V. Jágr.

Ten spolu se svými kolegy z VV v pondělí nejenže vzali na vědomí, že po každém utkání budou vyhlašováni a odměněni jeho nejlepší hráči, ale vedle řešení plakátů a vstupenek jednali mj. také o dodatečném ozvučení duelů, což bude důležité hlavně při úvodních hymnách obou celků. Na jejich souboj bylo vstupné stanoveno ve všem dostupné relaci 50 Kč běžné a 30 Kč zlevněné. Vzhledem ke kapacitě haly si svou účast v konkrétním dnu můžete s předstihem pojistit v předprodeji, který bude probíhat od středy 9. do pátku 11. prosince v prodejně Husqvarna v Tázlerově ulici. Poté budou vstupenky k mání už jen na ZS Ludvíka Koška buď během veřejného bruslení nebo při zápasech HC Turnov. Další možností na získání vstupenek je naše soutěž o 15 vstupenek ZDARMA!

K tomu vám stačí jenom jediné – odeslat správnou odpověď na otázku: „Jaké jsou klubové barvy HC Turnov 1931, který v současnosti hraje KLM pod hlavičkou BHK Turnov?“, a to na elektronickou adresu naší sportovní redakce: vodraz@centrum.cz. Seznam vylosovaných výherců bude zveřejněn na webu: www.turnovskovakci.cz v pátek 18. prosince, a vstupenky pro ně budou připraveny na pokladně Zimního stadionu Ludvíka Koška v den příslušného zápasu a vydány oproti prokázání totožnosti nejlépe občanským průkazem!

Za TvA Karel Vodrážka

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.