ROZŠÍŘENÍ SLUŽEB V AREÁLU KOUPALIŠTĚ V MAŠKOVĚ ZAHRADĚ

0

Druhá sezona na koupališti v Maškově zahradě je v plném proudu. Otevírací doba je o prázdninách od 9.00 do 20.00 hodin, odpolední koupání od 16.00 hodin. Vstupné zůstalo na stejné úrovni jako vloni, tedy 90 Kč. Děti, senioři a hendikepovaní mají slevy.

Novinky shrnul Jindřich Kořínek, jednatel Městské sportovní Turnov s. r. o., která areál spravuje: „V provozu je nově, zatím ve zkušebním režimu, úschovna kol. Tak věřme, že se osvědčí a bude o ni zájem. Za úschovu kol na celý den vybíráme 30 Kč. Nově je také v provozu rozšířené občerstvení. Hlavním bonusem je výdejní okénko pro návštěvníky in-line stezky, skateparku či kolemjdoucí. Pravidelné je také noční a ranní koupaní, a to každé úterý a sobotu od 7.30 do 8.30, resp. od 20.15 do 22.30 hodin.“

Nové okénko rozšířeného občerstvení umožňuje výdej ven mimo areál

Jak to aktuálně na koupališti vypadá, můžete zkontrolovat díky on-line přenosu prostřednictvím kanálu YouTube na adrese: https://youtu.be/pljMtVqtE4Q.
V případě nepřízně počasí je koupaliště uzavřeno – informace jsou vždy dostupné na Facebooku a internetových stránkách areálu.

Od 4. září se provozní doba opět vrátí k mimosezonní podobě – otevřeno bude ve všedních dnech od 14.00 do 19.00 hodin a o víkendech od 9.00 do 19.00 hodin. Předpokládané ukončení provozu koupaliště je 17. září, ale to je ještě daleko…

Další informace najdete na www.maskova-zahrada.cz.

Úschovna kol našla místo v prostorách občerstvení na zimním stadionu

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.