PROSINCOVÉ SPORTOVNÍ POZVÁNKY

0

Jak to už bývá, prosinec je spíš doma adventu, nákupů, vánočního lenošení (tedy odpočinku) a občas nějakého ryze rekreačního sportu. Zatím nemáme informace, kdy bude zahájeno bruslení na umělém ledu u turnovského nádraží (lze to ale očekávat v tomto týdnu), ani o zprovoznění sjezdovky ve Struhách – to se dá očekávat ve druhé polovině prosince – a o obojím budeme na stránkách TvA informovat. A prosincové sportovní pozvánky? Mikuláš v bazénu, hokej, basket, házenkářský turnaj minižákyň s výborným obsazením a na závěr silvestrovský běh sídlištěm jako každoročně…

Sobota 4. prosince
* MIKULÁŠ V BAZÉNU
– v městském plaveckém bazénu na Výšince se uskuteční velká mikulášská akce ve spolupráci s VZP. Pro děti je na programu připraveno plavání, skotačení, loutkové divadlo, obří bubliny a samozřejmě čert, anděl a mikuláš. Program pro nejmenší (1-3 roky) probíhá od 9.00 do 11.00 hodin, pro o něco starší (3-6 let) je od 10.00 do 12.00. Vstup pro pojištěnce VZP-děti zdarma, dospělí 10 Kč, pro ostatní 40 Kč. Více na www.bazen-turnov.cz

* HOKEJ, Lomnická hokejová liga, zápas 9. kola: HK Libštát – BHK Turnov. Začátek ve 13.45 hodin, hraje se na zimním stadionu v Lomnici nad Popelkou.
* FLORBAL. Muži A, 2. liga mužů – divize I. TJ Turnov – FBC Plzeň. Začátek ve 14.00 hodin v hale TJ ve Skálově ulici.

 

Neděle 5. až neděle 12. prosince

* LEDNÍ HOKEJ – NEJVYŠŠÍ POJIZERSKÁ LIGA, 9. kolo: neděle 5. prosince od 21.00 hodin  Performers – Modřišice, sobota 11. prosince od 21.00 hodin  Hnanice – Všeň, neděle 12. prosince od 21.00 hodin Sokol Turnov – Troskovice.

 

Neděle 5. prosince

* FLORBAL. 2. liga žen – divize II. Turnaj se hraje v turnovské hale ve Skálově ulici:

8.00 PC FA Mladá Boleslav „C“ – Slavia TU Liberec

9.20 TJ TURNOV – TJ SPARTAK SMRŽOVKA

11.50 SLAVIA TU LIBEREC – TJ TURNOV

13.10 TJ Spartak Smržovka – PC FA Mladá Boleslav „C“

* FLORBAL. Muži A, 2. liga mužů – divize I. TJ Turnov – FbC Sokol Rokycany. Začátek v 16.00 hodin v hale TJ ve Skálově ulici.

* FUTSAL, II. liga: FC Dalmach – Andy Liberec od 20.00 hodin, hala TJ ve Skálově ulici.

 

Pátek 10. prosince

* JUDO. Oddíl judo TSC Turnov pořádá oslavy 50 let svého trvání. Zahájení je v 16.00hodin ve sportovní hale TSC Turnov u nádraží. Více informací u předsedy Jiřího Vydry, e-mail: vydra.judotu@quick.cz

Sobota 11. prosince

* HÁZENÁ: Mikulášský turnaj v házené (kategorie minižákyně) – 1. ročník memoriálu Lubomíra France. Turnaj se uskuteční v hale TJ ve Skálově ulici od 8.00 do 17.30 hodin za účasti těchto družstev: DHC Slavia Praha, HC Háje Praha, TJ Astra Praha, TJ Sokol Kobylisy II, TJ Turnov. Od 12.40 bude vloženo přátelské utkání dorostenek TJ Turnov – TJ Astra Praha.

* BASKETBAL, východočeská liga: TJ Turnov – Česká Třebová, začátek v 18.00 hodin, hala TJ ve Skálově ulici.

 

Neděle 12. prosince

* BASKETBAL, východočeská liga: TJ Turnov – Svitavy B, začátek v 10.00 hodin, hala TJ ve Skálově ulici.

 

Sobota 18. a neděle 19. prosince

* LEDNÍ HOKEJ – NEJVYŠŠÍ POJIZERSKÁ LIGA, 10. kolo: sobota 18. prosince od 19.15 hodin Všeň – Sokol Turnov, od 21.00 hodin Hnanice – Performers, neděle 19. prosince od 21.00 Modřišice – Troskovice.

 

Pátek 31. prosince

* SILVESTROVSKÝ BĚH SÍDLIŠTĚM, tradiční akce na závěr roku v turnovském sídlišti u nádraží pro všechny kategorie běžců. Začátek ve 13.00 hodin, pořádá Žlutá ponorka.

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.